lat|eng
Насловна > Архива резултата
КАДЕТИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Беко181621434119124334
2.КК Барајево171341328120612230
3.КК Сава19118132712745330
4.КК Земун171341351122912230
5.БКК Раднички18117133712795829
6.КК Жарково18810119811247426
7.ШКК Звездара178910331092-5925
8.КК Житко Баскет1871112201297-7725
9.КК Флеш1861211941318-12424
10.КК Младост1851311341295-16123
11.КК ИБЦ1741311601304-14421
12.КК Слодес1741310551162-10721
63864 КК Земун : КК Беко 70 : 84
04.03.2020
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Горан Радовановић
63865 БКК Раднички : ШКК Звездара 75 : 54
01.03.2020
11:40
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Антоније Луковић, Александар Јовановски, Делегат: Зоран Нинков
63866 КК Барајево : КК Слодес
01.01.2020
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
63867 КК Сава : КК ИБЦ 94 : 64
29.02.2020
13:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ненад Радосављевић
63868 КК Жарково : КК Младост 76 : 40
01.03.2020
17:50
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Александар Јовановски, Делегат: Горан Радовановић
63869 КК Флеш : КК Житко Баскет 66 : 60
29.02.2020
21:00
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Марија Ћирић, Александар Јовановски, Делегат: Небојша Лазаревић
63870 ШКК Звездара : КК Житко Баскет 74 : 47
07.03.2020
17:00
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Александар Рашинац
63871 КК Беко : БКК Раднички 73 : 66
07.03.2020
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Стошић, Огњен Младеновић, Делегат: Александар Тодоровић
63872 КК Младост : КК Земун 68 : 81
07.03.2020
12:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Немања Радовић, Павле Шипка, Делегат: Бојан Драшкић
63873 КК ИБЦ : КК Жарково 61 : 74
08.03.2020
13:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Петар Димић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Рашинац
63874 КК Слодес : КК Сава 50 : 82
07.03.2020
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милан Костић, Предраг Несторовић, Делегат: Борко Павловић
63875 КК Барајево : КК Флеш 84 : 54
09.03.2020
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Јоксимовић, Немања Видаковић, Делегат: Јован Чучуковић
63876 КК Земун : КК ИБЦ
01.01.2020
Душан Марчетић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Горан Радовановић
63877 БКК Раднички : КК Младост 76 : 66
10.03.2020
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Марко Перовић, Павле Шипка, Делегат: Бојан Драшкић
63878 КК Житко Баскет : КК Беко 71 : 89
12.03.2020
21:45
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Немања Влаховић, Душан Марчетић, Делегат: Борко Павловић
63879 КК Сава : КК Барајево 73 : 57
11.03.2020
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Марко Шошкић, Павле Шипка, Делегат: Милена Главан
63880 КК Жарково : КК Слодес 73 : 52
11.03.2020
21:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Шошкић, Предраг Несторовић, Делегат: Михајло Костић
63881 КК Флеш : ШКК Звездара
01.01.2020
63882 КК Беко : ШКК Звездара
01.01.2020
Лука Максимовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
63883 КК Младост : КК Житко Баскет
01.01.2020
63884 КК ИБЦ : БКК Раднички
01.01.2020
63885 КК Слодес : КК Земун
01.01.2020
Антоније Луковић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Рашинац
63886 КК Барајево : КК Жарково
01.01.2020
63887 КК Сава : КК Флеш 64 : 59
14.03.2020
13:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милан Костић, Дејан Живковић, Делегат: Александар Рашинац