lat|eng
Насловна > Архива резултата
КАДЕТИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Беко181621434119124334
2.КК Барајево171341328120612230
3.КК Сава19118132712745330
4.КК Земун171341351122912230
5.БКК Раднички18117133712795829
6.КК Жарково18810119811247426
7.ШКК Звездара178910331092-5925
8.КК Житко Баскет1871112201297-7725
9.КК Флеш1861211941318-12424
10.КК Младост1851311341295-16123
11.КК ИБЦ1741311601304-14421
12.КК Слодес1741310551162-10721
63834 КК Младост : КК Флеш 71 : 65
12.01.2020
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63835 КК ИБЦ : КК Беко 61 : 64
11.01.2020
13:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63836 КК Слодес : ШКК Звездара 59 : 40
11.01.2020
10:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63837 КК Барајево : КК Житко Баскет 92 : 84
14.01.2020
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
63838 КК Сава : БКК Раднички 86 : 68
12.01.2020
12:25
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
63839 КК Жарково : КК Земун 67 : 74
18.12.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63840 КК ИБЦ : КК Младост 69 : 82
22.01.2020
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63841 КК Слодес : КК Беко 57 : 90
18.02.2020
13:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63842 КК Барајево : ШКК Звездара 84 : 57
16.01.2020
20:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
63843 КК Сава : КК Житко Баскет 64 : 82
15.01.2020
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
63844 КК Жарково : БКК Раднички 54 : 68
15.01.2020
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63845 КК Флеш : КК Земун 73 : 94
15.01.2020
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63846 БКК Раднички : КК Земун 81 : 91
19.01.2020
16:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
63847 КК Житко Баскет : КК Жарково 62 : 54
23.01.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63848 ШКК Звездара : КК Сава 60 : 59
18.01.2020
14:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63849 КК Беко : КК Барајево 74 : 57
18.01.2020
14:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
63850 КК Младост : КК Слодес 75 : 71
19.01.2020
16:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63851 КК ИБЦ : КК Флеш 62 : 83
19.01.2020
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63852 КК Земун : КК Житко Баскет 78 : 84
25.01.2020
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
63853 КК Слодес : КК ИБЦ 60 : 59
25.01.2020
10:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Саша Крсмановић, Стеван Рашинац, Делегат: Ђорђе Илић
63854 КК Барајево : КК Младост 85 : 65
28.01.2020
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Филип Младеновић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
63855 КК Сава : КК Беко 76 : 86
05.03.2020
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Антоније Луковић, Дејан Живковић, Делегат: Зоран Нинков
63856 КК Жарково : ШКК Звездара 57 : 61
26.01.2020
13:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Рашинац, Небојша Перовић, Делегат: Михајло Костић
63857 КК Флеш : БКК Раднички 92 : 88
18.02.2020
20:45
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Петар Јанковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
63858 КК Житко Баскет : БКК Раднички 68 : 74
25.02.2020
21:40
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Милан Костић, Милош Прица, Делегат: Јован Михаиловић
63859 ШКК Звездара : КК Земун 60 : 68
23.02.2020
16:30
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Данило Петковић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Рашинац
63860 КК Беко : КК Жарково 77 : 74
24.02.2020
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милан Костић, Петар Димић, Делегат: Мирољуб Јовановић
63861 КК Младост : КК Сава 67 : 69
19.02.2020
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Данило Петковић, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
63862 КК ИБЦ : КК Барајево 58 : 83
22.02.2020
16:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Радовић, Немања Гојовић, Делегат: Александар Рашинац
63863 КК Слодес : КК Флеш 69 : 76
22.02.2020
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Предраг Несторовић, Делегат: Зоран Нинков