lat|eng
Насловна > Архива резултата
КАДЕТИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Беко181621434119124334
2.КК Барајево171341328120612230
3.КК Сава19118132712745330
4.КК Земун171341351122912230
5.БКК Раднички18117133712795829
6.КК Жарково18810119811247426
7.ШКК Звездара178910331092-5925
8.КК Житко Баскет1871112201297-7725
9.КК Флеш1861211941318-12424
10.КК Младост1851311341295-16123
11.КК ИБЦ1741311601304-14421
12.КК Слодес1741310551162-10721
63804 КК Земун : КК Младост 72 : 59
25.11.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63805 БКК Раднички : КК Беко 82 : 99
23.11.2019
11:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
63806 КК Житко Баскет : ШКК Звездара 67 : 73
24.11.2019
11:00
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
63807 КК Сава : КК Слодес 63 : 58
24.11.2019
12:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
63808 КК Жарково : КК ИБЦ 72 : 52
24.11.2019
12:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63809 КК Флеш : КК Барајево 58 : 72
24.11.2019
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
63810 ШКК Звездара : КК Флеш 66 : 52
01.12.2019
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63811 КК Беко : КК Житко Баскет 81 : 74
01.12.2019
15:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
63812 КК Младост : БКК Раднички 66 : 71
30.11.2019
17:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
63813 КК ИБЦ : КК Земун 88 : 82
04.12.2019
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
63814 КК Слодес : КК Жарково 64 : 43
01.12.2019
18:10
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63815 КК Барајево : КК Сава 78 : 73
01.12.2019
13:00
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
63816 КК Земун : КК Слодес 89 : 80
09.12.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Кривокућа, Делегат: Горан Радовановић
63817 БКК Раднички : КК ИБЦ 85 : 73
08.12.2019
11:45
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Немања Кривокућа, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
63818 КК Житко Баскет : КК Младост 74 : 51
10.12.2019
21:20
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Милош Јоксимовић, Александар Јовановски, Делегат: Бојан Драшкић
63819 ШКК Звездара : КК Беко 57 : 68
07.12.2019
18:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Прица, Петар Димић, Делегат: Слободан Каличанин
63820 КК Жарково : КК Барајево 75 : 73
08.12.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
63821 КК Флеш : КК Сава 71 : 84
07.12.2019
19:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Борис Иванов
63822 КК Беко : КК Флеш 72 : 55
15.12.2019
15:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марко Шошкић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
63823 КК Младост : ШКК Звездара 60 : 56
08.01.2020
21:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
63824 КК ИБЦ : КК Житко Баскет 63 : 76
20.12.2019
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Милан Костић, Немања Радовић, Делегат: Небојша Лазаревић
63825 КК Слодес : БКК Раднички 62 : 63
15.12.2019
12:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Ковачевић, Немања Радовић, Делегат: Слободан Тодоровић
63826 КК Барајево : КК Земун 91 : 84
16.12.2019
19:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Александар Јовановски, Немања Гојовић, Делегат: Слободан Тодоровић
63827 КК Сава : КК Жарково 53 : 76
14.12.2019
12:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Стеван Рашинац, Антоније Луковић, Делегат: Никола Томић
63828 КК Земун : КК Сава 74 : 61
21.12.2019
14:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Милош Прица, Делегат: Дарко Димитријевић
63829 БКК Раднички : КК Барајево 97 : 67
22.12.2019
17:40
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Петар Јанкулоски, Никола Ристић, Делегат: Милена Главан
63830 КК Житко Баскет : КК Слодес 73 : 68
26.12.2019
21:45
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Огњен Ћурчић, Александар Јовановски, Делегат: Слободан Тодоровић
63831 ШКК Звездара : КК ИБЦ 69 : 58
22.12.2019
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Јанковић, Лука Максић, Делегат: Бојан Драшкић
63832 КК Беко : КК Младост 87 : 70
21.12.2019
11:20
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
Стеван Рашинац, Петар Димић, Делегат: Слободан Тодоровић
63833 КК Флеш : КК Жарково 59 : 52
22.12.2019
17:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Предраг Несторовић, Александар Јовановски, Делегат: Александар Вранеш