lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Слодес181621602118741534
2.КК Борча181531433123120233
3.КК Беко181531592122936333
4.КК Жарково181351512129721531
5.КК Раднички (Обреновац)18135142914022731
6.КК Борац Земун1798130112445726
7.КК Барајево1881014201523-10326
8.КК ЛА Баскет1751212461390-14422
9.КК Житко Баскет1841413211640-31922
10.КК Визура1741311881425-23721
11.КК Торлак1731412001392-19220
12.КК Еко Спорт1811711411425-28419
62595 КК Визура : КК ЛА Баскет 72 : 71
(20:22, 17:16, 11:14, 24:19)
26.12.2019
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Никола Младеновић, Милош Прица, Делегат: Ђорђе Илић
62596 КК Житко Баскет : КК Еко Спорт 86 : 79
(26:18, 25:15, 17:16, 18:30)
24.12.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Прица, Предраг Несторовић, Делегат: Зоран Божовић
62597 КК Барајево : КК Борац Земун 45 : 94
(10:17, 10:25, 9:25, 16:27)
21.12.2019
19:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Небојша Перовић, Делегат: Милан Тодоровић
62598 КК Раднички (Обреновац) : КК Слодес 91 : 115
(24:21, 19:28, 27:32, 21:34)
18.12.2019
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Александар Бошковић, Немања Кривокућа, Делегат: Слободан Тодоровић
62599 КК Жарково : КК Торлак 85 : 79
(25:22, 16:21, 16:16, 28:20)
21.12.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Марија Ћирић, Делегат: Урош Чукић
62600 КК Борча : КК Беко 67 : 61
(13:14, 11:14, 22:12, 21:21)
21.12.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Марко Перовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Павлица
62601 КК Житко Баскет : КК Визура 66 : 82
(15:30, 17:12, 19:16, 15:24)
13.02.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Саша Крсмановић, Милош Прица, Делегат: Милан Тодоровић
62602 КК Барајево : КК Еко Спорт 80 : 71
(18:14, 18:22, 27:22, 17:13)
24.01.2020
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Милош Ђурђић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
62603 КК Раднички (Обреновац) : КК Борац Земун 81 : 69
(21:26, 23:16, 22:15, 15:12)
26.01.2020
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Филип Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Слободан Каличанин
62604 КК Жарково : КК Слодес 78 : 69
(12:20, 23:16, 25:17, 18:16)
24.01.2020
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марко Перовић, Лука Максимовић, Делегат: Миодраг Алексић
62605 КК Борча : КК Торлак 87 : 64
(17:11, 29:14, 16:20, 25:19)
25.01.2020
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Павле Шипка, Стеван Гуџулић, Делегат: Никола Шошкић
62606 КК ЛА Баскет : КК Беко 75 : 89
(16:27, 25:27, 18:14, 16:21)
26.01.2020
18:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Немања Пајић, Петар Димић, Делегат: Никола Томић
62607 КК Торлак : КК Беко 69 : 73
(18:14, 17:13, 18:26, 16:20)
02.02.2020
21:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Саша Крсмановић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Божовић
62608 КК Слодес : КК Борча 76 : 58
(22:17, 18:19, 18:11, 18:11)
01.02.2020
14:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Немања Пајић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
62609 КК Борац Земун : КК Жарково 79 : 77
(18:26, 16:14, 27:15, 18:22)
01.02.2020
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Бошковић, Немања Кривокућа, Делегат: Милан Тодоровић
62610 КК Еко Спорт : КК Раднички (Обреновац) 65 : 69
(11:24, 16:12, 16:13, 22:20)
01.02.2020
14:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Перовић, Александар Петровић, Делегат: Урош Чукић
62611 КК Визура : КК Барајево 85 : 91
(22:23, 21:19, 21:17, 21:32)
09.02.2020
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Павле Цветић, Делегат: Ђорђе Илић
62612 КК Житко Баскет : КК ЛА Баскет 82 : 77
(17:15, 18:14, 16:22, 31:26)
19.02.2020
20:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Павле Шипка, Делегат: Слободан Павлица
62613 КК Беко : КК Слодес 75 : 83
(17:24, 20:20, 20:18, 18:21)
09.02.2020
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Никола Шошкић
62614 КК Барајево : КК Житко Баскет 100 : 71
(26:11, 17:19, 30:14, 27:27)
20.02.2020
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Кривокућа, Никола Ђокић, Делегат: Слободан Каличанин
62615 КК Раднички (Обреновац) : КК Визура 71 : 67
(15:17, 24:14, 12:13, 20:23)
10.02.2020
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Саша Крсмановић, Петар Димић, Делегат: Ђорђе Илић
62616 КК Жарково : КК Еко Спорт 106 : 51
(27:5, 27:9, 24:16, 28:21)
08.02.2020
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Стеван Гуџулић, Делегат: Никола Томић
62617 КК Борча : КК Борац Земун 83 : 74
(21:20, 21:22, 20:23, 21:9)
08.02.2020
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Милош Ђурђић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
62618 КК ЛА Баскет : КК Торлак 81 : 77
(14:23, 19:13, 20:20, 28:21)
08.02.2020
19:30
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Огњен Ћурчић, Никола Младеновић, Делегат: Миодраг Алексић
62619 КК Слодес : КК Торлак 81 : 49
(20:8, 21:12, 25:19, 15:10)
22.02.2020
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Марко Перовић, Петар Димић, Делегат: Слободан Павлица
62620 КК Борац Земун : КК Беко 71 : 81
(10:20, 25:28, 12:14, 24:19)
22.02.2020
14:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Пајић, Антоније Луковић, Делегат: Предраг Ђикановић
62621 КК Еко Спорт : КК Борча 52 : 77
(9:15, 10:13, 13:27, 20:22)
23.02.2020
12:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Драган Јаковљевић, Лазар Костић, Делегат: Милан Тодоровић
62622 КК Визура : КК Жарково 73 : 93
(20:28, 15:24, 21:26, 17:15)
26.02.2020
20:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Филип Младеновић, Марија Ћирић, Делегат: Зоран Божовић
62623 КК Житко Баскет : КК Раднички (Обреновац) 60 : 80
(17:23, 13:18, 16:19, 14:20)
27.02.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Александар Бошковић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
62624 КК Барајево : КК ЛА Баскет 87 : 69
(25:19, 29:12, 16:19, 17:19)
25.02.2020
21:15
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Лука Максимовић, Небојша Перовић, Делегат: Никола Томић