lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Слодес181621602118741534
2.КК Борча181531433123120233
3.КК Беко181531592122936333
4.КК Жарково181351512129721531
5.КК Раднички (Обреновац)18135142914022731
6.КК Борац Земун1798130112445726
7.КК Барајево1881014201523-10326
8.КК ЛА Баскет1751212461390-14422
9.КК Житко Баскет1841413211640-31922
10.КК Визура1741311881425-23721
11.КК Торлак1731412001392-19220
12.КК Еко Спорт1811711411425-28419
62625 КК Беко : КК Еко Спорт 72 : 65
(17:18, 27:15, 14:18, 14:14)
01.03.2020
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Саша Крсмановић, Александар Петровић, Делегат: Предраг Ђикановић
62626 КК Торлак : КК Борац Земун 83 : 71
(25:20, 22:23, 20:16, 16:12)
29.02.2020
15:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Прица, Никола Ђокић, Делегат: Никола Шошкић
62627 КК Раднички (Обреновац) : КК Барајево 104 : 85
(24:20, 20:21, 32:25, 28:19)
02.03.2020
20:45
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Ђурђић, Стеван Гуџулић, Делегат: Миодраг Алексић
62628 КК Жарково : КК Житко Баскет 110 : 60
(32:20, 23:14, 26:15, 29:11)
01.03.2020
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Тодоровић
62629 КК Борча : КК Визура 97 : 56
(25:11, 24:18, 28:11, 20:16)
29.02.2020
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Огњен Ћурчић, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Каличанин
62630 КК ЛА Баскет : КК Слодес 63 : 93
(16:19, 17:28, 19:20, 11:26)
29.02.2020
20:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Немања Кривокућа, Никола Младеновић, Делегат: Александар Тодоровић
62631 КК Борац Земун : КК Слодес 59 : 73
(13:16, 19:22, 15:17, 12:18)
07.03.2020
16:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Божовић
62632 КК Еко Спорт : КК Торлак 63 : 71
(17:11, 15:25, 15:17, 16:18)
08.03.2020
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Александар Бошковић, Лука Максимовић, Делегат: Урош Чукић
62633 КК Визура : КК Беко 68 : 77
(14:24, 17:22, 16:15, 21:16)
06.03.2020
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Цветић, Лазар Костић, Делегат: Милан Тодоровић
62634 КК Житко Баскет : КК Борча 73 : 96
(13:22, 20:26, 20:29, 20:19)
08.03.2020
12:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Младеновић, Небојша Перовић, Делегат: Слободан Павлица
62635 КК Барајево : КК Жарково 73 : 80
(21:22, 29:13, 7:28, 16:17)
07.03.2020
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марија Ћирић, Петар Димић, Делегат: Миодраг Алексић
62636 КК Раднички (Обреновац) : КК ЛА Баскет 88 : 78
(23:20, 24:21, 18:18, 23:19)
09.03.2020
20:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Драган Јаковљевић, Антоније Луковић, Делегат: Никола Томић
62637 КК Беко : КК Житко Баскет 115 : 67
(35:15, 29:17, 29:24, 22:11)
14.03.2020
16:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Стеван Гуџулић, Делегат: Слободан Каличанин
62638 КК Торлак : КК Визура
01.01.2020
Марко Перовић, Павле Шипка, Делегат: Предраг Ђикановић
62639 КК Слодес : КК Еко Спорт 109 : 52
(20:17, 33:12, 31:13, 25:10)
14.03.2020
12:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Павле Цветић, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
62640 КК Жарково : КК Раднички (Обреновац) 95 : 72
(23:20, 28:15, 19:18, 25:19)
14.03.2020
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Прица, Никола Ђокић, Делегат: Александар Тодоровић
62641 КК Борча : КК Барајево 84 : 80
(20:17, 27:17, 27:20, 10:26)
14.03.2020
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Александар Бошковић, Предраг Несторовић, Делегат: Никола Шошкић
62642 КК ЛА Баскет : КК Борац Земун
01.01.2020
Милош Ђурђић, Филип Младеновић, Делегат: Слободан Тодоровић