lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Слодес181621602118741534
2.КК Борча181531433123120233
3.КК Беко181531592122936333
4.КК Жарково181351512129721531
5.КК Раднички (Обреновац)18135142914022731
6.КК Борац Земун1798130112445726
7.КК Барајево1881014201523-10326
8.КК ЛА Баскет1751212461390-14422
9.КК Житко Баскет1841413211640-31922
10.КК Визура1741311881425-23721
11.КК Торлак1731412001392-19220
12.КК Еко Спорт1811711411425-28419
62565 КК Беко : КК Визура 101 : 59
(32:14, 20:11, 23:12, 26:22)
17.11.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Шошкић
62566 КК Торлак : КК Еко Спорт 75 : 68
(20:16, 23:14, 14:21, 18:17)
16.11.2019
13:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Павле Шипка, Делегат: Александар Тодоровић
62567 КК Слодес : КК Борац Земун 86 : 66
(24:20, 21:12, 18:18, 23:16)
17.11.2019
13:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Миодраг Алексић
62568 КК Жарково : КК Барајево 81 : 68
(22:18, 18:25, 27:13, 14:12)
15.11.2019
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Ђокић, Павле Цветић, Делегат: Никола Томић
62569 КК Борча : КК Житко Баскет 97 : 71
(28:21, 30:21, 18:12, 21:17)
16.11.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Никола Младеновић, Стеван Гуџулић, Делегат: Предраг Ђикановић
62570 КК ЛА Баскет : КК Раднички (Обреновац) 62 : 67
(18:11, 18:17, 11:25, 15:14)
17.11.2019
18:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Филип Младеновић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
62571 КК Борац Земун : КК ЛА Баскет 67 : 62
(15:15, 19:17, 18:19, 15:11)
24.11.2019
15:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Милош Прица, Делегат: Зоран Божовић
62572 КК Еко Спорт : КК Слодес 64 : 75
(6:14, 25:13, 15:25, 18:23)
23.11.2019
14:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Драган Јаковљевић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
62573 КК Визура : КК Торлак 68 : 67
(14:15, 12:19, 21:16, 21:17)
27.11.2019
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Кривокућа, Небојша Перовић, Делегат: Милан Тодоровић
62574 КК Житко Баскет : КК Беко 67 : 101
(10:26, 27:19, 20:29, 10:27)
26.11.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Пајић, Марија Ћирић, Делегат: Урош Чукић
62575 КК Барајево : КК Борча 87 : 93
(19:24, 20:21, 18:25, 30:23)
26.11.2019
21:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
62576 КК Раднички (Обреновац) : КК Жарково 75 : 88
(22:17, 24:33, 12:23, 17:15)
24.11.2019
21:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Марко Перовић, Петар Димић, Делегат: Слободан Павлица
62577 КК Беко : КК Барајево 115 : 59
(24:7, 34:20, 27:21, 30:11)
01.12.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Павле Шипка, Лазар Костић, Делегат: Предраг Ђикановић
62578 КК Торлак : КК Житко Баскет 71 : 83
(17:16, 24:20, 18:25, 12:22)
04.12.2019
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Саша Крсмановић, Никола Ђокић, Делегат: Миодраг Алексић
62579 КК Слодес : КК Визура 105 : 67
(28:13, 26:20, 30:21, 21:13)
01.12.2019
16:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Стеван Гуџулић, Огњен Дабић, Делегат: Никола Шошкић
62580 КК Борац Земун : КК Еко Спорт 72 : 67
(20:13, 17:17, 15:16, 20:21)
30.11.2019
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Александар Бошковић, Павле Цветић, Делегат: Никола Томић
62581 КК Борча : КК Раднички (Обреновац) 82 : 58
(19:16, 27:18, 23:11, 13:13)
30.11.2019
20:30
Спортски центар Ковилово ( Зрењанински пут 170)
Никола Младеновић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Тодоровић
62582 КК ЛА Баскет : КК Жарково 84 : 79
(20:21, 22:22, 23:22, 19:14)
30.11.2019
13:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Филип Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Слободан Каличанин
62583 КК Еко Спорт : КК ЛА Баскет 73 : 57
(16:11, 21:19, 15:16, 21:11)
05.12.2019
18:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Марко Перовић, Петар Димић, Делегат: Урош Чукић
62584 КК Визура : КК Борац Земун 80 : 86
(20:19, 22:21, 16:29, 22:17)
11.12.2019
21:20
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Небојша Перовић, Делегат: Зоран Божовић
62585 КК Житко Баскет : КК Слодес 54 : 87
(7:23, 20:24, 11:23, 16:17)
12.12.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Ђурђић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Тодоровић
62586 КК Барајево : КК Торлак 84 : 77
(23:18, 10:18, 25:22, 26:19)
07.12.2019
17:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
Немања Пајић, Марија Ћирић, Делегат: Слободан Павлица
62587 КК Раднички (Обреновац) : КК Беко 87 : 81
(20:21, 23:23, 21:17, 23:20)
06.12.2019
17:00
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И)
Милош Прица, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
62588 КК Жарково : КК Борча 75 : 82
(16:18, 20:23, 18:17, 21:24)
06.12.2019
18:40
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Драган Јаковљевић, Антоније Луковић, Делегат: Милан Тодоровић
62589 КК Беко : КК Жарково 83 : 60
(15:10, 26:15, 23:15, 19:20)
15.12.2019
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Пајић, Александар Бошковић, Делегат: Никола Шошкић
62590 КК Торлак : КК Раднички (Обреновац) 69 : 88
(20:18, 20:17, 23:27, 6:26)
14.12.2019
12:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Марко Перовић, Стеван Гуџулић, Делегат: Слободан Каличанин
62591 КК Слодес : КК Барајево 92 : 58
(30:19, 18:11, 27:16, 17:12)
14.12.2019
13:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Драган Јаковљевић, Саша Крсмановић, Делегат: Александар Тодоровић
62592 КК Борац Земун : КК Житко Баскет 102 : 84
(25:23, 25:21, 28:19, 24:21)
15.12.2019
14:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Никола Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Предраг Ђикановић
62593 КК Еко Спорт : КК Визура 69 : 72
(14:12, 14:22, 22:18, 19:20)
16.12.2019
20:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Филип Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Никола Томић
62594 КК ЛА Баскет : КК Борча 65 : 83
(22:23, 13:21, 17:19, 13:20)
14.12.2019
14:00
Нова хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
Милош Ђурђић, Павле Шипка, Делегат: Миодраг Алексић