lat|eng
Насловна > Архива резултата
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Жарково171701581106551634
2.КК Беко171431471112135031
3.КК Земун171341247112112630
4.КК Беовук 7216124107410235128
5.КК Младост1871112111264-5325
6.КК Слодес178911541153125
7.КК Чубура1761111401274-13423
8.КК Житко Баскет1661010891208-11922
9.КК Еко Спорт175129301242-31222
10.КК Ас Баскет1651111451306-16121
11.КК ИБЦ1741311671275-10821
12.ШКК Звездара1741311101267-15721
63936 КК Беко : КК Чубура 89 : 74
30.11.2019
11:30
Јован Ристић ( Беле Бартока 48а)
63937 КК Младост : КК Жарково 63 : 73
01.12.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63938 КК Земун : КК ИБЦ 81 : 58
02.12.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
63939 КК Житко Баскет : КК Ас Баскет 82 : 59
03.12.2019
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63940 ШКК Звездара : КК Беовук 72 59 : 71
01.12.2019
12:50
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63941 КК Еко Спорт : КК Слодес 70 : 52
01.12.2019
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63942 КК ИБЦ : КК Еко Спорт 79 : 46
12.12.2019
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Милош Јоксимовић, Немања Кривокућа, Делегат: Бојан Драшкић
63943 КК Жарково : КК Земун 82 : 46
08.12.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Ђорђе Илић
63944 КК Чубура : КК Младост 60 : 57
07.12.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Петар Јанковић, Филип Конатар, Делегат: Слободан Тодоровић
63945 КК Беовук 72 : КК Беко 53 : 78
09.12.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Филип Конатар, Немања Гојовић, Делегат: Зоран Нинков
63946 КК Ас Баскет : ШКК Звездара 73 : 67
07.12.2019
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Драган Јаковљевић, Милош Прица, Делегат: Александар Тодоровић
63947 КК Слодес : КК Житко Баскет 55 : 52
07.12.2019
12:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Милош З. Димитријевић, Петар Јанковић, Делегат: Слободан Каличанин
63948 КК Беко : КК Ас Баскет 92 : 69
11.12.2019
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милан Костић, Милош Прица, Делегат: Александар Тодоровић
63949 КК Младост : КК Беовук 72 61 : 67
12.12.2019
21:40
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Марко Шошкић, Владимир Поповић, Делегат: Стеван Радић
63950 КК Земун : КК Чубура 78 : 67
11.12.2019
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Немања Радовић, Милош З. Димитријевић, Делегат: Горан Радовановић
63951 КК ИБЦ : КК Жарково 75 : 85
18.12.2019
21:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Стеван Рашинац, Филип Конатар, Делегат: Мирољуб Јовановић
63952 ШКК Звездара : КК Слодес 73 : 66
10.12.2019
21:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63953 КК Еко Спорт : КК Житко Баскет 59 : 69
09.12.2019
20:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63954 КК Жарково : КК Еко Спорт 101 : 51
14.12.2019
17:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Томић
63955 КК Чубура : КК ИБЦ 81 : 79
14.12.2019
14:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Немања Гојовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
63956 КК Беовук 72 : КК Земун 74 : 71
16.12.2019
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милан Костић, Немања Кривокућа, Делегат: Ненад Радосављевић
63957 КК Ас Баскет : КК Младост 88 : 77
14.12.2019
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Марко Шошкић, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Вранеш
63958 КК Слодес : КК Беко 54 : 76
13.12.2019
13:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Павле Шипка, Немања Видаковић, Делегат: Слободан Каличанин
63959 КК Житко Баскет : ШКК Звездара 81 : 77
14.12.2019
21:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Гојовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Бојан Драшкић
63960 КК Беко : КК Житко Баскет 95 : 64
27.12.2019
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Небојша Лазаревић
63961 КК Младост : КК Слодес 78 : 54
21.12.2019
11:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Драган Јаковљевић, Милош Прица, Делегат: Дарко Димитријевић
63962 КК Земун : КК Ас Баскет 83 : 77
22.12.2019
20:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
63963 КК ИБЦ : КК Беовук 72 72 : 85
23.12.2019
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Борко Павловић
63964 КК Жарково : КК Чубура 100 : 47
22.12.2019
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Александар Петровић, Делегат: Милан Раденковић
63965 КК Еко Спорт : ШКК Звездара 50 : 48
21.12.2019
14:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Стеван Рашинац, Петар Димић, Делегат: Слободан Тодоровић