lat|eng
Насловна > Архива резултата
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Жарково171701581106551634
2.КК Беко171431471112135031
3.КК Земун171341247112112630
4.КК Беовук 7216124107410235128
5.КК Младост1871112111264-5325
6.КК Слодес178911541153125
7.КК Чубура1761111401274-13423
8.КК Житко Баскет1661010891208-11922
9.КК Еко Спорт175129301242-31222
10.КК Ас Баскет1651111451306-16121
11.КК ИБЦ1741311671275-10821
12.ШКК Звездара1741311101267-15721
63966 КК Чубура : КК Еко Спорт 79 : 72
16.01.2020
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
63967 КК Беовук 72 : КК Жарково 67 : 83
11.01.2020
17:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
63968 КК Ас Баскет : КК ИБЦ 97 : 84
12.01.2020
13:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
63969 КК Слодес : КК Земун 53 : 67
12.01.2020
12:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63970 КК Житко Баскет : КК Младост 63 : 85
09.01.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63971 ШКК Звездара : КК Беко 84 : 77
12.01.2020
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63972 КК Беовук 72 : КК Чубура 69 : 59
19.01.2020
13:20
Спортска гимназија (Стари Град) ( Херцег Стјепана 7)
63973 КК Ас Баскет : КК Жарково 68 : 129
18.01.2020
19:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
63974 КК Слодес : КК ИБЦ 89 : 62
18.01.2020
10:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
63975 КК Житко Баскет : КК Земун 50 : 63
21.01.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63976 ШКК Звездара : КК Младост 75 : 78
18.01.2020
18:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
63977 КК Еко Спорт : КК Беко 42 : 92
19.01.2020
16:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63978 КК Младост : КК Беко 70 : 92
25.01.2020
17:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Петар Јанковић, Дејан Живковић, Делегат: Стеван Радић
63979 КК Земун : ШКК Звездара 59 : 58
28.01.2020
21:10
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Петар Јанковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Небојша Лазаревић
63980 КК ИБЦ : КК Житко Баскет 58 : 70
30.01.2020
21:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Немања Радовић, Стеван Рашинац, Делегат: Зоран Нинков
63981 КК Жарково : КК Слодес 92 : 63
26.01.2020
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Стеван Рашинац, Небојша Перовић, Делегат: Михајло Костић
63982 КК Чубура : КК Ас Баскет 91 : 79
28.01.2020
21:15
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Немања Радовић, Стеван Рашинац, Делегат: Мирољуб Јовановић
63983 КК Беовук 72 : КК Еко Спорт 67 : 55
26.01.2020
11:30
Вук Караџић ( Таковска 41)
Данило Петковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирјана Весковић
63984 КК Беко : КК Земун 75 : 73
19.02.2020
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Немања Кривокућа, Филип Конатар, Делегат: Слободан Тодоровић
63985 КК Ас Баскет : КК Беовук 72
63986 КК Слодес : КК Чубура 72 : 65
19.02.2020
13:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Предраг Несторовић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Тодоровић
63987 КК Житко Баскет : КК Жарково 64 : 104
10.03.2020
19:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
63988 ШКК Звездара : КК ИБЦ 69 : 65
19.02.2020
19:45
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Александар Бошковић, Милош Прица, Делегат: Александар Рашинац
63989 КК Еко Спорт : КК Младост 68 : 57
11.03.2020
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Милош Јоксимовић, Дејан Живковић, Делегат: Јован Михаиловић
63990 КК Земун : КК Младост 72 : 66
24.02.2020
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Марко Шошкић, Филип Конатар, Делегат: Александар Кнежевић
63991 КК ИБЦ : КК Беко 56 : 78
23.02.2020
16:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Јован Чучуковић
63992 КК Жарково : ШКК Звездара 104 : 64
22.02.2020
11:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош Јоксимовић, Петар Јанковић, Делегат: Михајло Костић
63993 КК Чубура : КК Житко Баскет
01.01.2020
63994 КК Беовук 72 : КК Слодес 56 : 55
11.03.2020
21:40
Вук Караџић ( Таковска 41)
Немања Гојовић, Филип Конатар, Делегат: Зоран Нинков
63995 КК Ас Баскет : КК Еко Спорт 84 : 56
26.02.2020
21:20
Кнегиња Милица ( Јурија Гагарина 78)
Душан Марчетић, Предраг Несторовић, Делегат: Горан Радовановић