lat|eng
Насловна > Архива резултата
ПИОНИРИ/Регионална лига У15/11 екипа
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Баново Брдо20164122693529136
2.КК Беко 320164122994228736
3.КК Торлак201551247101623135
4.КК Блокови201461282100327934
5.КК Жарково 320119112110744731
6.КК Слобода Барич2081211101143-3328
7.КК Младеновац (-1)2081212091284-7527
8.КК Церак 2 (-1)2081210001062-6227
9.КК Сава 2 (-1)2071310301074-4426
10.КК Рас 4204169401338-39824
11.КК ИБЦ 2203177121235-52323
60993 КК Жарково 3 : КК Баново Брдо 38 : 45
09.12.2018
16:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60994 КК Церак 2 : КК Торлак 37 : 58
08.12.2018
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60995 КК Беко 3 : КК Младеновац 76 : 44
09.12.2018
18:00
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60996 КК Слобода Барич : КК Сава 2 44 : 85
09.12.2018
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60997 КК Блокови : КК Рас 4 97 : 59
09.12.2018
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК ИБЦ 2 - слободна екипа
60988 КК Торлак : КК Беко 3 51 : 67
15.12.2018
19:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60989 КК Баново Брдо : КК Церак 2 45 : 40
15.12.2018
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
60990 КК Рас 4 : КК Жарково 3 44 : 47
15.12.2018
15:00
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
60991 КК Сава 2 : КК Блокови 36 : 65
16.12.2018
13:15
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
60992 КК ИБЦ 2 : КК Слобода Барич 32 : 56
15.12.2018
13:50
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
КК Младеновац - слободна екипа
60981 КК Жарково 3 : КК Сава 2 57 : 47
23.12.2018
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60982 КК Церак 2 : КК Рас 4 60 : 46
24.12.2018
21:55
Уједињене Нације ( Борова 8)
60983 КК Беко 3 : КК Баново Брдо 48 : 53
22.12.2018
20:15
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60984 КК Младеновац : КК Торлак 34 : 74
22.12.2018
12:20
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60985 КК Блокови : КК ИБЦ 2 106 : 33
22.12.2018
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Слобода Барич - слободна екипа
60976 КК Баново Брдо : КК Младеновац 78 : 59
16.01.2019
21:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
60977 КК Рас 4 : КК Беко 3 44 : 54
12.01.2019
11:30
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
60978 КК Сава 2 : КК Церак 2 52 : 49
13.01.2019
11:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
60979 КК ИБЦ 2 : КК Жарково 3 19 : 86
12.01.2019
13:40
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
60980 КК Слобода Барич : КК Блокови 50 : 69
13.01.2019
15:05
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Торлак - слободна екипа
60969 КК Жарково 3 : КК Слобода Барич 63 : 33
20.01.2019
14:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60970 КК Церак 2 : КК ИБЦ 2 56 : 37
20.01.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
60971 КК Беко 3 : КК Сава 2 53 : 23
20.01.2019
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60972 КК Младеновац : КК Рас 4 77 : 44
19.01.2019
14:00
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60973 КК Торлак : КК Баново Брдо 56 : 53
19.01.2019
14:00
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
КК Блокови - слободна екипа