lat|eng
Насловна > Архива резултата
ПИОНИРИ/Регионална лига У15/11 екипа
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Баново Брдо20164122693529136
2.КК Беко 320164122994228736
3.КК Торлак ОКК Београд201551247101623135
4.КК Блокови201461282100327934
5.КК Жарково 320119112110744731
6.КК Слобода Барич2081211101143-3328
7.КК Младеновац (-1)2081212091284-7527
8.КК Церак 2 (-1)2081210001062-6227
9.КК Сава 2 (-1)2071310301074-4426
10.КК Рас 4204169401338-39824
11.КК ИБЦ 2203177121235-52323
60933 КК Жарково 3 : КК Торлак ОКК Београд 68 : 72
10.03.2019
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60934 КК Церак 2 : КК Младеновац 86 : 82
10.03.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
60935 КК ИБЦ 2 : КК Сава 2 23 : 74
09.03.2019
12:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
60936 КК Слобода Барич : КК Рас 4 81 : 36
10.03.2019
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60937 КК Блокови : КК Баново Брдо 51 : 57
10.03.2019
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Беко 3 - слободна екипа
60927 КК Младеновац : КК Беко 3 62 : 69
24.03.2019
12:15
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60928 КК Торлак ОКК Београд : КК Церак 2 49 : 58
16.03.2019
12:45
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60929 КК Баново Брдо : КК Жарково 3 77 : 42
17.03.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
60930 КК Рас 4 : КК Блокови 45 : 42
17.03.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
60931 КК Сава 2 : КК Слобода Барич 55 : 67
16.03.2019
13:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
КК ИБЦ 2 - слободна екипа
60921 КК Жарково 3 : КК Рас 4 56 : 42
24.03.2019
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60922 КК Церак 2 : КК Баново Брдо 92 : 75
24.03.2019
17:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
60923 КК Беко 3 : КК Торлак ОКК Београд 51 : 38
23.03.2019
15:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60924 КК Слобода Барич : КК ИБЦ 2 78 : 39
24.03.2019
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60925 КК Блокови : КК Сава 2 62 : 44
24.03.2019
16:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Младеновац - слободна екипа
61029 КК Торлак ОКК Београд : КК Младеновац 65 : 64
28.03.2019
21:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
61030 КК Баново Брдо : КК Беко 3 65 : 64
27.03.2019
21:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61031 КК Рас 4 : КК Церак 2 36 : 52
27.03.2019
19:45
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61032 КК Сава 2 : КК Жарково 3 48 : 51
23.03.2019
15:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61033 КК ИБЦ 2 : КК Блокови 40 : 64
28.03.2019
21:30
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
КК Слобода Барич - слободна екипа
61035 КК Жарково 3 : КК ИБЦ 2 47 : 26
30.03.2019
14:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
61036 КК Церак 2 : КК Сава 2 76 : 41
30.03.2019
17:10
14. Октобар ( Гочка 40)
61037 КК Беко 3 : КК Рас 4 69 : 43
30.03.2019
12:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
61038 КК Младеновац : КК Баново Брдо 73 : 64
30.03.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61039 КК Блокови : КК Слобода Барич 88 : 76
30.03.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Торлак ОКК Београд - слободна екипа