lat|eng
Насловна > Архива резултата
ПИОНИРИ/Регионална лига У15/11 екипа
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Баново Брдо20164122693529136
2.КК Беко 320164122994228736
3.КК Торлак ОКК Београд201551247101623135
4.КК Блокови201461282100327934
5.КК Жарково 320119112110744731
6.КК Слобода Барич2081211101143-3328
7.КК Младеновац (-1)2081212091284-7527
8.КК Церак 2 (-1)2081210001062-6227
9.КК Сава 2 (-1)2071310301074-4426
10.КК Рас 4204169401338-39824
11.КК ИБЦ 2203177121235-52323
60964 КК Рас 4 : КК Торлак ОКК Београд 41 : 81
23.01.2019
19:45
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
60965 КК Сава 2 : КК Младеновац 68 : 76
23.01.2019
20:20
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60966 КК ИБЦ 2 : КК Беко 3 46 : 64
24.01.2019
21:30
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
60967 КК Слобода Барич : КК Церак 2 44 : 41
22.01.2019
19:45
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60968 КК Блокови : КК Жарково 3 53 : 47
17.02.2019
15:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Баново Брдо - слободна екипа
60957 КК Рас 4 : КК Баново Брдо 29 : 107
26.01.2019
17:10
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
60958 КК Сава 2 : КК Торлак ОКК Београд 39 : 58
26.01.2019
11:00
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
60959 КК ИБЦ 2 : КК Младеновац СР 20 : 0
службени резултат
21.02.2019
20:40
Михајло Петровић Алас ( Господар Јованова 22)
60960 КК Слобода Барич : КК Беко 3 52 : 57
27.01.2019
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60961 КК Блокови : КК Церак 2 70 : 47
26.01.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Жарково 3 - слободна екипа
60951 КК Церак 2 : КК Жарково 3 70 : 76
22.02.2019
21:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
60952 КК Беко 3 : КК Блокови 58 : 61
20.02.2019
18:45
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60953 КК Младеновац : КК Слобода Барич 70 : 44
20.02.2019
20:20
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60954 КК Торлак ОКК Београд : КК ИБЦ 2 60 : 51
17.02.2019
13:30
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60955 КК Баново Брдо : КК Сава 2 СР 20 : 0
службени резултат
19.02.2019
18:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
КК Рас 4 - слободна екипа
60945 КК Жарково 3 : КК Беко 3 46 : 54
24.02.2019
19:20
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
60946 КК Сава 2 : КК Рас 4 74 : 50
21.02.2019
13:50
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
60947 КК ИБЦ 2 : КК Баново Брдо 28 : 62
23.02.2019
12:10
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
60948 КК Слобода Барич : КК Торлак ОКК Београд 49 : 61
24.02.2019
15:10
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
60949 КК Блокови : КК Младеновац 67 : 70
23.02.2019
17:15
Хала Про Спорт ( Савских аласа 15)
КК Церак 2 - слободна екипа
60939 КК Беко 3 : КК Церак 2 61 : 35
03.03.2019
17:20
Васа Пелагић ( Милана Зечара 2)
60940 КК Младеновац : КК Жарково 3 76 : 57
03.03.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
60941 КК Торлак ОКК Београд : КК Блокови 52 : 47
03.03.2019
21:15
Спортски центар Торвел ( Војводе Степе 522а)
60942 КК Баново Брдо : КК Слобода Барич 80 : 49
03.03.2019
18:30
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
60943 КК Рас 4 : КК ИБЦ 2 61 : 47
03.03.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
КК Сава 2 - слободна екипа