lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 5
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Колубара ЛА 2003 - 21211174542731823
2.КК Абба (Барич)1210253940713222
3.КК Флеш 21266462465-318
4.КК Барајево1266483483018
5.КК Шампион БГД1257462484-2217
6.КК Рас 612210338579-24114
7.КК Горица12210362546-18414
62067 КК Шампион БГД : КК Колубара ЛА 2003 - 2 37 : 63
24.01.2019
19:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
62069 КК Флеш 2 : КК Рас 6 47 : 20
19.01.2019
14:35
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
62070 КК Барајево : КК Горица 43 : 10
20.01.2019
09:30
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
КК Абба (Барич) - слободна екипа
62071 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Горица 72 : 17
27.01.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
62072 КК Рас 6 : КК Барајево 39 : 43
18.02.2019
20:40
13. Гимназија ( Љешка 47)
62074 КК Шампион БГД : КК Абба (Барич) 37 : 44
27.01.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
КК Флеш 2 - слободна екипа
62075 КК Абба (Барич) : КК Колубара ЛА 2003 - 2 39 : 60
23.02.2019
10:45
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
62076 КК Флеш 2 : КК Шампион БГД 51 : 41
23.02.2019
16:10
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
62078 КК Горица : КК Рас 6 31 : 33
24.02.2019
15:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
КК Барајево - слободна екипа
62079 КК Колубара ЛА 2003 - 2 : КК Рас 6 66 : 27
03.03.2019
14:30
Стара хала (Лазаревац) ( Слободана Козарева 1)
62081 КК Шампион БГД : КК Барајево 41 : 36
03.03.2019
11:50
Филозофски факултет ( Чика Љубина 20)
62082 КК Абба (Барич) : КК Флеш 2 55 : 27
02.03.2019
10:30
14. Октобар (Барич) ( Обреновачки друм 132)
КК Горица - слободна екипа
62083 КК Флеш 2 : КК Колубара ЛА 2003 - 2 26 : 55
10.03.2019
17:25
12. Гимназија ( Војводе Степе 82)
62084 КК Барајево : КК Абба (Барич) 24 : 48
14.03.2019
19:20
Балон средње школе (Барајево) ( Светосавска 4а)
62085 КК Горица : КК Шампион БГД 37 : 28
10.03.2019
15:00
Вук Караџић (Сремчица) ( Школска 4)
КК Рас 6 - слободна екипа