lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 3
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Радивој Кораћ1413159733326427
2.КК Сопот 21412251937714226
3.КК Баново Брдо1410465343721624
4.БКК Раднички 214775194318821
5.КК Ол Стар 1468447495-4820
6.КК Беовук 72 - 41459395471-7619
7.КК Умка Џез14212322534-21216
8.КК Рас 514113287661-37415
61955 КК Радивој Кораћ : КК Баново Брдо 39 : 38
19.01.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
61956 КК Ол Стар : КК Беовук 72 - 4 36 : 30
19.01.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
61957 КК Умка Џез : КК Рас 5 35 : 21
19.01.2019
19:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61958 БКК Раднички 2 : КК Сопот 2 31 : 32
19.01.2019
16:15
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
61959 КК Баново Брдо : КК Сопот 2 44 : 32
17.02.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61960 КК Рас 5 : БКК Раднички 2 11 : 59
26.01.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61961 КК Беовук 72 - 4 : КК Умка Џез 46 : 14
27.01.2019
10:15
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
61962 КК Радивој Кораћ : КК Ол Стар 34 : 30
27.01.2019
13:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
61963 КК Ол Стар : КК Баново Брдо 12 : 59
24.02.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
61964 КК Умка Џез : КК Радивој Кораћ 13 : 45
23.02.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61965 БКК Раднички 2 : КК Беовук 72 - 4 66 : 20
23.02.2019
10:00
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
61966 КК Сопот 2 : КК Рас 5 56 : 11
23.02.2019
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61967 КК Баново Брдо : КК Рас 5 44 : 22
03.03.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61968 КК Беовук 72 - 4 : КК Сопот 2 17 : 23
03.03.2019
10:15
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
61969 КК Радивој Кораћ : БКК Раднички 2 33 : 18
03.03.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
61970 КК Ол Стар : КК Умка Џез 30 : 18
03.03.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
61971 КК Умка Џез : КК Баново Брдо 25 : 42
09.03.2019
16:30
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61972 БКК Раднички 2 : КК Ол Стар 40 : 31
09.03.2019
10:00
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
61973 КК Сопот 2 : КК Радивој Кораћ 29 : 32
13.03.2019
20:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61974 КК Рас 5 : КК Беовук 72 - 4 18 : 21
10.03.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)