lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 3
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Радивој Кораћ1413159733326427
2.КК Сопот 21412251937714226
3.КК Баново Брдо1410465343721624
4.БКК Раднички 214775194318821
5.КК Ол Стар 1468447495-4820
6.КК Беовук 72 - 41459395471-7619
7.КК Умка Џез14212322534-21216
8.КК Рас 514113287661-37415
61995 КК Рас 5 : КК Баново Брдо 21 : 58
20.04.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61996 КК Сопот 2 : КК Беовук 72 - 4 33 : 22
20.04.2019
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61997 БКК Раднички 2 : КК Радивој Кораћ 11 : 36
21.04.2019
09:50
Јован Миодраговић ( Војводе Драгомира 1)
61998 КК Умка Џез : КК Ол Стар 32 : 30
04.05.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61999 КК Баново Брдо : КК Умка Џез 47 : 27
05.05.2019
19:00
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
62000 КК Ол Стар : БКК Раднички 2 42 : 33
05.05.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
62001 КК Радивој Кораћ : КК Сопот 2 28 : 39
04.05.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
62002 КК Беовук 72 - 4 : КК Рас 5 35 : 18
05.05.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
62003 КК Беовук 72 - 4 : КК Баново Брдо 31 : 39
12.05.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
62004 КК Рас 5 : КК Радивој Кораћ 12 : 62
11.05.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
62005 КК Сопот 2 : КК Ол Стар 32 : 19
18.05.2019
13:00
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
62006 БКК Раднички 2 : КК Умка Џез 34 : 25
18.05.2019
16:10
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
62007 КК Баново Брдо : БКК Раднички 2 54 : 26
19.05.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
62008 КК Умка Џез : КК Сопот 2 21 : 36
18.05.2019
20:00
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
62009 КК Ол Стар : КК Рас 5 52 : 22
19.05.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
62010 КК Радивој Кораћ : КК Беовук 72 - 4 53 : 10
18.05.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)