lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 3
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Радивој Кораћ1413159733326427
2.КК Сопот 21412251937714226
3.КК Баново Брдо1410465343721624
4.БКК Раднички 214775194318821
5.КК Ол Стар 1468447495-4820
6.КК Беовук 72 - 41459395471-7619
7.КК Умка Џез14212322534-21216
8.КК Рас 514113287661-37415
61975 КК Баново Брдо : КК Беовук 72 - 4 55 : 40
16.03.2019
13:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61976 КК Радивој Кораћ : КК Рас 5 63 : 19
16.03.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
61977 КК Ол Стар : КК Сопот 2 17 : 40
17.03.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
61978 КК Умка Џез : БКК Раднички 2 17 : 42
16.03.2019
16:15
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61979 БКК Раднички 2 : КК Баново Брдо 37 : 36
23.03.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
61980 КК Сопот 2 : КК Умка Џез 43 : 33
23.03.2019
13:40
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61981 КК Рас 5 : КК Ол Стар 27 : 36
24.03.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61982 КК Беовук 72 - 4 : КК Радивој Кораћ 28 : 40
24.03.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
61983 КК Баново Брдо : КК Радивој Кораћ 38 : 45
31.03.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61984 КК Беовук 72 - 4 : КК Ол Стар 34 : 41
31.03.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
61985 КК Рас 5 : КК Умка Џез 38 : 36
31.03.2019
10:00
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)
61986 КК Сопот 2 : БКК Раднички 2 40 : 36
30.03.2019
13:20
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61987 КК Сопот 2 : КК Баново Брдо 46 : 44
06.04.2019
10:15
Јелица Миловановић (Сопот) ( Кнеза Милоша 12)
61988 БКК Раднички 2 : КК Рас 5 66 : 25
06.04.2019
17:40
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
61989 КК Умка Џез : КК Беовук 72 - 4 15 : 32
07.04.2019
15:50
Лола (Железник) ( Југословенска 4)
61990 КК Ол Стар : КК Радивој Кораћ 37 : 39
07.04.2019
11:30
5. Гимназија ( Илије Гарашанина 24)
61991 КК Баново Брдо : КК Ол Стар 55 : 34
14.04.2019
17:15
Филип Кљајић - Фића ( Гогољева 40)
61992 КК Радивој Кораћ : КК Умка Џез 48 : 11
14.04.2019
12:10
Милан Ђ. Милићевић ( Боривоја Стевановића 27а)
61993 КК Беовук 72 - 4 : БКК Раднички 2 29 : 20
14.04.2019
10:10
Спортски центар Лане ( Марка Челебоновића 14)
61994 КК Рас 5 : КК Сопот 2 22 : 38
21.04.2019
11:35
Коста Абрашевић (Ресник) ( 13. октобра 82)