lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 2
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Крсташ1413158541716827
2.КК Ас Баскет 41411363445018425
3.КК Скај Баскет14866045139122
4.КК Церак 214865915662522
5.КК Шутер14775474885921
6.КК Земун Фитофармација 314775665244221
7.КК ИБЦ 214212365541-17616
8.КК Младеновац14014294687-39314
61899 КК Скај Баскет : КК Крсташ 54 : 29
20.01.2019
13:20
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61900 КК Шутер : КК ИБЦ 2 29 : 20
19.01.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61901 КК Церак 2 : КК Земун Фитофармација 3 49 : 45
24.01.2019
21:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61902 КК Младеновац : КК Ас Баскет 4 21 : 49
19.01.2019
12:10
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61903 КК Крсташ : КК Ас Баскет 4 39 : 33
27.01.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61904 КК Земун Фитофармација 3 : КК Младеновац 44 : 16
16.02.2019
13:15
Мајка Југовића ( Градски парк 9)
61905 КК ИБЦ 2 : КК Церак 2 26 : 49
26.01.2019
13:45
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61906 КК Скај Баскет : КК Шутер 35 : 27
20.02.2019
21:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61907 КК Шутер : КК Крсташ 35 : 40
23.02.2019
11:15
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61908 КК Церак 2 : КК Скај Баскет 38 : 30
26.02.2019
21:00
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61909 КК Младеновац : КК ИБЦ 2 32 : 49
23.02.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61910 КК Ас Баскет 4 : КК Земун Фитофармација 3 55 : 44
23.02.2019
18:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61911 КК Крсташ : КК Земун Фитофармација 3 53 : 45
03.03.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
61912 КК ИБЦ 2 : КК Ас Баскет 4 13 : 34
02.03.2019
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61913 КК Скај Баскет : КК Младеновац 54 : 20
03.03.2019
13:00
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61914 КК Шутер : КК Церак 2 53 : 29
02.03.2019
14:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61915 КК Церак 2 : КК Крсташ 52 : 61
10.03.2019
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61916 КК Младеновац : КК Шутер 19 : 48
09.03.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61917 КК Ас Баскет 4 : КК Скај Баскет 61 : 40
10.03.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61918 КК Земун Фитофармација 3 : КК ИБЦ 2 50 : 22
10.03.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)