lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 2
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Крсташ1413158541716827
2.КК Ас Баскет 41411363445018425
3.КК Скај Баскет14866045139122
4.КК Церак 214865915662522
5.КК Шутер14775474885921
6.КК Земун Фитофармација 314775665244221
7.КК ИБЦ 214212365541-17616
8.КК Младеновац14014294687-39314
61939 КК Земун Фитофармација 3 : КК Крсташ 15 : 38
24.04.2019
19:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61940 КК Ас Баскет 4 : КК ИБЦ 2 48 : 28
20.04.2019
18:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61941 КК Младеновац : КК Скај Баскет 27 : 49
21.04.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61942 КК Церак 2 : КК Шутер 51 : 42
21.04.2019
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61943 КК Крсташ : КК Церак 2 46 : 33
05.05.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61944 КК Шутер : КК Младеновац 59 : 17
04.05.2019
11:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61945 КК Скај Баскет : КК Ас Баскет 4 42 : 45
05.05.2019
13:20
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61946 КК ИБЦ 2 : КК Земун Фитофармација 3 23 : 49
04.05.2019
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61947 КК ИБЦ 2 : КК Крсташ 20 : 30
11.05.2019
12:15
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61948 КК Земун Фитофармација 3 : КК Скај Баскет 49 : 48
12.05.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
61949 КК Ас Баскет 4 : КК Шутер 43 : 34
12.05.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61950 КК Младеновац : КК Церак 2 28 : 40
11.05.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61951 КК Крсташ : КК Младеновац 64 : 17
19.05.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61952 КК Церак 2 : КК Ас Баскет 4 44 : 42
19.05.2019
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61953 КК Шутер : КК Земун Фитофармација 3 47 : 32
18.05.2019
11:00
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61954 КК Скај Баскет : КК ИБЦ 2 51 : 24
17.05.2019
21:15
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)