lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 2
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Крсташ1413158541716827
2.КК Ас Баскет 41411363445018425
3.КК Скај Баскет14866045139122
4.КК Церак 214865915662522
5.КК Шутер14775474885921
6.КК Земун Фитофармација 314775665244221
7.КК ИБЦ 214212365541-17616
8.КК Младеновац14014294687-39314
61919 КК Крсташ : КК ИБЦ 2 25 : 23
17.03.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61920 КК Скај Баскет : КК Земун Фитофармација 3 43 : 38
17.03.2019
13:20
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61921 КК Шутер : КК Ас Баскет 4 33 : 35
17.03.2019
09:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61922 КК Церак 2 : КК Младеновац 48 : 21
17.03.2019
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61923 КК Младеновац : КК Крсташ 17 : 35
25.03.2019
20:20
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61924 КК Ас Баскет 4 : КК Церак 2 56 : 38
24.03.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61925 КК Земун Фитофармација 3 : КК Шутер 41 : 26
24.03.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
61926 КК ИБЦ 2 : КК Скај Баскет 28 : 36
24.03.2019
11:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61927 КК Крсташ : КК Скај Баскет 37 : 27
31.03.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61928 КК ИБЦ 2 : КК Шутер 31 : 40
31.03.2019
10:00
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61929 КК Земун Фитофармација 3 : КК Церак 2 53 : 36
31.03.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)
61930 КК Ас Баскет 4 : КК Младеновац 63 : 15
31.03.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61931 КК Ас Баскет 4 : КК Крсташ 28 : 41
07.04.2019
19:20
20. Октобар ( Омладинских бригада 138)
61932 КК Младеновац : КК Земун Фитофармација 3 26 : 43
06.04.2019
12:30
Гимназија (Младеновац) ( Краља Александра Обреновића 25)
61933 КК Церак 2 : КК ИБЦ 2 50 : 16
07.04.2019
17:10
Иво Андрић ( Ивана Мичурина 38а)
61934 КК Шутер : КК Скај Баскет 56 : 48
06.04.2019
10:45
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
61935 КК Крсташ : КК Шутер 47 : 18
14.04.2019
10:50
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
61936 КК Скај Баскет : КК Церак 2 47 : 34
14.04.2019
13:20
Никола Тесла (Винча) ( Јована Јовановића Змаја 1)
61937 КК ИБЦ 2 : КК Младеновац 42 : 18
13.04.2019
15:30
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
61938 КК Земун Фитофармација 3 : КК Ас Баскет 4 18 : 42
14.04.2019
13:20
Сутјеска ( Задругарска 1)