lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   КК Младост Веба - КК Риверс БМ
(78730) 17.09.2022
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
КК Младост Веба
82
КК Риверс БМ
69
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
17.09.2022
16:00:00
Хала Пинки
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић. Делегат: Милан Тодоровић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5