lat|eng
Насловна   >   Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС   >   БКК Раднички - КК Реал Београд
(84841) 15.09.2023
Јуниори/1. круг Квалификација за ЈЈЛС
БКК Раднички
69
КК Реал Београд
60
(0:0, 0:0, 0:0, 0:0)
15.09.2023
14:45:00
Хала спортова Жарково
Страхиња Стаменковић, Предраг Ширко, . Делегат: Бојан Драшкић

Улогуј се да поставиш коментар

    5
    5