lat|eng
Насловна > Архива резултата
Група: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

МЛАЂИ ПИОНИРИ/Регионална лига У13/Група 1
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Церак 51411373844229625
2.КК Беовук 72 - 21411366746220525
3.КК Баск1411361848213625
4.КК ББ Баскет (Младеновац)14956906048623
5.КК Победник 01114865385013722
6.КК Рас 414311450696-24617
7.КК Плејмејкер Про (-2)14311426542-11615
8.КК Вук 214014325723-39814
61863 КК Церак 5 : КК Вук 2 48 : 16
17.03.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61864 КК Баск : КК Рас 4 54 : 24
15.03.2019
20:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
61865 КК Победник 011 : КК Плејмејкер Про 56 : 31
20.03.2019
19:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
61866 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Беовук 72 - 2 55 : 44
17.03.2019
15:00
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61867 КК Беовук 72 - 2 : КК Церак 5 25 : 40
24.03.2019
16:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
61868 КК Плејмејкер Про : КК ББ Баскет (Младеновац) 27 : 41
24.03.2019
10:00
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
61869 КК Рас 4 : КК Победник 011 32 : 53
23.03.2019
15:15
Уједињене Нације ( Борова 8)
61870 КК Вук 2 : КК Баск 16 : 50
23.03.2019
20:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
61871 КК Церак 5 : КК Баск 55 : 21
31.03.2019
10:10
Уједињене Нације ( Борова 8)
61872 КК Вук 2 : КК Победник 011 21 : 35
31.03.2019
14:45
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
61873 КК Рас 4 : КК ББ Баскет (Младеновац) 42 : 74
31.03.2019
10:15
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)
61874 КК Плејмејкер Про : КК Беовук 72 - 2 39 : 40
31.03.2019
10:00
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
61875 КК Плејмејкер Про : КК Церак 5 36 : 50
06.04.2019
10:00
Прва обреновачка (Обреновац) ( Милоша Обреновића 169)
61876 КК Беовук 72 - 2 : КК Рас 4 84 : 14
07.04.2019
16:45
Вук Караџић ( Таковска 41)
61877 КК ББ Баскет (Младеновац) : КК Вук 2 50 : 25
07.04.2019
16:45
Свети Сава (Младеновац) ( Космајска 47)
61878 КК Победник 011 : КК Баск 30 : 38
10.04.2019
20:10
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
61879 КК Церак 5 : КК Победник 011 52 : 17
18.04.2019
20:50
Уједињене Нације ( Борова 8)
61880 КК Баск : КК ББ Баскет (Младеновац) 41 : 37
12.04.2019
20:15
Ратко Митровић ( Омладинских бригада 58)
61881 КК Вук 2 : КК Беовук 72 - 2 25 : 63
13.04.2019
17:00
Милоје Васић (Калуђерица) ( Драгољуба Стојановића 11 д)
61882 КК Рас 4 : КК Плејмејкер Про 40 : 43
14.04.2019
10:20
Ђура Јакшић ( Канарево Брдо 2)