lat|eng
Насловна > Резултати
ЈУНИОРИ/Регионална лига - 2. група
1.КК Житко Баскет181801625:118736
2.КК Горица181441225:96332
3.КК Победник 011181351205:110431
4.КК Слодес 2181081185:109728
5.КК Церак 188101238:125526
6.КК Младост 2 (-1)188101217:113425
7.КК Беостарс 05187111151:128225
8.КК Змај186121089:132024
9.КК Еко Спорт 2185131013:119523
10.БКК Раднички 318117863:127419
76353 КК Победник 011 : КК Еко Спорт 2 72 : 53
20.11.2021
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76354 КК Церак : КК Змај 76 : 60
24.11.2021
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76355 КК Беостарс 05 : КК Младост 2 59 : 54
23.11.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76356 КК Житко Баскет : БКК Раднички 3 103 : 45
22.11.2021
21:00
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76357 КК Слодес 2 : КК Горица 55 : 57
20.11.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76358 КК Победник 011 : КК Церак 84 : 75
27.11.2021
11:40
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76359 БКК Раднички 3 : КК Слодес 2 48 : 62
28.11.2021
18:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76360 КК Младост 2 : КК Житко Баскет 77 : 91
28.11.2021
11:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76361 КК Змај : КК Беостарс 05 57 : 71
29.11.2021
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76362 КК Еко Спорт 2 : КК Горица 50 : 62
30.11.2021
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76363 КК Церак : КК Еко Спорт 2 86 : 51
05.12.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76364 КК Беостарс 05 : КК Победник 011 52 : 60
07.12.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76365 КК Житко Баскет : КК Змај 105 : 56
06.12.2021
21:00
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76366 КК Слодес 2 : КК Младост 2 76 : 69
15.03.2022
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76367 КК Горица : БКК Раднички 3 64 : 38
04.12.2021
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76368 КК Победник 011 : КК Житко Баскет 57 : 82
11.12.2021
11:30
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76369 КК Церак : КК Беостарс 05 75 : 58
14.12.2021
21:45
14. Октобар ( Гочка 40)
76370 КК Младост 2 : КК Горица 82 : 74
12.12.2021
11:30
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76371 КК Змај : КК Слодес 2 46 : 66
13.12.2021
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76372 КК Еко Спорт 2 : БКК Раднички 3 74 : 34
11.12.2021
12:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76373 КК Беостарс 05 : КК Еко Спорт 2 57 : 53
21.12.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76374 КК Житко Баскет : КК Церак 105 : 79
20.12.2021
20:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76375 КК Слодес 2 : КК Победник 011 58 : 79
29.12.2021
15:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76376 КК Горица : КК Змај 90 : 49
24.03.2022
20:30
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76377 БКК Раднички 3 : КК Младост 2 33 : 70
18.12.2021
18:10
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
76378 КК Победник 011 : КК Горица 63 : 56
21.03.2021
19:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76379 КК Церак : КК Слодес 2 62 : 63
28.12.2021
21:50
14. Октобар ( Гочка 40)
76380 КК Беостарс 05 : КК Житко Баскет 68 : 93
28.12.2021
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76381 КК Змај : БКК Раднички 3 61 : 48
24.12.2021
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76382 КК Еко Спорт 2 : КК Младост 2 64 : 63
26.12.2021
16:30
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76383 КК Житко Баскет : КК Еко Спорт 2 95 : 71
31.01.2022
20:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76384 КК Слодес 2 : КК Беостарс 05 63 : 67
29.01.2022
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76385 КК Горица : КК Церак 76 : 45
29.01.2022
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76386 БКК Раднички 3 : КК Победник 011 52 : 65
01.02.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76387 КК Младост 2 : КК Змај 84 : 40
30.01.2022
21:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76388 КК Победник 011 : КК Младост 2 81 : 69
05.02.2022
12:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76389 КК Церак : БКК Раднички 3 73 : 45
08.02.2022
21:50
14. Октобар ( Гочка 40)
76390 КК Беостарс 05 : КК Горица 70 : 72
06.03.2022
13:20
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76391 КК Житко Баскет : КК Слодес 2 90 : 74
05.02.2022
15:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76392 КК Еко Спорт 2 : КК Змај 74 : 64
17.02.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76393 КК Слодес 2 : КК Еко Спорт 2 68 : 49
12.02.2022
15:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76394 КК Горица : КК Житко Баскет 57 : 70
19.04.2022
21:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76395 БКК Раднички 3 : КК Беостарс 05 39 : 63
17.02.2022
18:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76396 КК Младост 2 : КК Церак 74 : 68
12.02.2022
16:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76397 КК Змај : КК Победник 011 65 : 64
14.02.2022
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76398 КК Горица : КК Слодес 2 66 : 45
19.02.2022
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76399 БКК Раднички 3 : КК Житко Баскет 46 : 84
22.02.2022
21:45
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
76400 КК Младост 2 : КК Беостарс 05 87 : 55
30.04.2022
14:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76401 КК Змај : КК Церак 69 : 58
21.02.2022
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76402 КК Еко Спорт 2 : КК Победник 011 43 : 56
22.02.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76403 КК Церак : КК Победник 011 81 : 75
27.02.2022
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76404 КК Беостарс 05 : КК Змај 60 : 59
01.03.2022
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76405 КК Житко Баскет : КК Младост 2 89 : 76
27.02.2022
20:30
Спортски центар Мирко Сандић (Врачар) ( Сјеничка 1)
76406 КК Слодес 2 : БКК Раднички 3 86 : 32
26.02.2022
15:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76407 КК Горица : КК Еко Спорт 2 68 : 39
27.02.2022
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76408 КК Победник 011 : КК Беостарс 05 83 : 58
15.03.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76409 БКК Раднички 3 : КК Горица 52 : 72
27.03.2022
13:30
Јелена Ћетковић ( Врањска 26)
76410 КК Младост 2 : КК Слодес 2 82 : 64
05.03.2022
15:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76411 КК Змај : КК Житко Баскет 66 : 97
07.03.2022
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76412 КК Еко Спорт 2 : КК Церак 48 : 78
04.03.2022
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76413 КК Беостарс 05 : КК Церак 72 : 77
17.03.2022
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76414 КК Житко Баскет : КК Победник 011 82 : 76
12.03.2022
15:30
Спортски центар Милан Гале Мушкатировић ( Тадеуша Кошћушка 63)
76415 КК Слодес 2 : КК Змај 102 : 61
16.04.2022
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76416 КК Горица : КК Младост 2 СР 20 : 0
службени резултат
12.03.2022
13:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76417 БКК Раднички 3 : КК Еко Спорт 2 34 : 49
17.03.2022
20:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76418 КК Победник 011 : КК Слодес 2 57 : 41
18.03.2022
21:00
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76419 КК Церак : КК Житко Баскет 55 : 89
22.03.2022
21:45
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
76420 КК Младост 2 : БКК Раднички 3 84 : 56
20.03.2022
10:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76421 КК Змај : КК Горица 65 : 74
18.03.2022
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76422 КК Еко Спорт 2 : КК Беостарс 05 67 : 56
19.03.2022
13:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76423 КК Житко Баскет : КК Беостарс 05 112 : 91
27.03.2022
11:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
76424 КК Слодес 2 : КК Церак 53 : 36
26.03.2022
11:30
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76425 КК Горица : КК Победник 011 67 : 48
29.03.2022
21:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76426 БКК Раднички 3 : КК Змај 62 : 67
30.03.2022
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76427 КК Младост 2 : КК Еко Спорт 2 70 : 55
26.03.2022
14:20
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76428 КК Победник 011 : БКК Раднички 3 57 : 51
05.04.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76429 КК Церак : КК Горица 66 : 87
12.04.2022
21:15
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76430 КК Беостарс 05 : КК Слодес 2 70 : 73
03.04.2022
12:00
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76431 КК Змај : КК Младост 2 62 : 54
18.04.2022
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76432 КК Еко Спорт 2 : КК Житко Баскет 59 : 78
02.04.2022
12:00
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
76433 КК Слодес 2 : КК Житко Баскет 58 : 75
09.04.2022
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
76434 КК Горица : КК Беостарс 05 87 : 41
28.04.2022
16:30
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
76435 БКК Раднички 3 : КК Церак 77 : 57
17.04.2022
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
76436 КК Младост 2 : КК Победник 011 53 : 56
09.04.2022
19:15
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76437 КК Змај : КК Еко Спорт 2 76 : 63
13.04.2022
21:30
Јован Јовановић Змај ( Мештровићева 19)
76438 КК Победник 011 : КК Змај 72 : 66
12.04.2022
21:15
Радоје Домановић ( Булевар уметности 31)
76439 КК Церак : КК Младост 2 91 : 69
25.04.2022
17:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
76440 КК Беостарс 05 : БКК Раднички 3 83 : 71
19.04.2022
21:40
Старина Новак ( Кнеза Данила 37)
76441 КК Житко Баскет : КК Горица 85 : 76
16.04.2022
12:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
76442 КК Еко Спорт 2 : КК Слодес 2 51 : 78
19.04.2022
21:45
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
>> Регионална лига - 2. група