Actual
Competitions
SEASON 2024/2025
Game by Club
Archive of all seasons
CADET BOYS
JUNIOR BOYS
CADET GIRLS
SEASON 2024/2025
Game by Club
Archive of all seasons
CADET BOYS
JUNIOR BOYS
CADET GIRLS
KSB organs
Management
Assembly
Supervizory board
Adress books
Clubs address book
Delegate address books
Referees address books
Documents
Adresari
Forms
Reports
Documents
Decisions
Odluke 1MRL zajedno sa uplatama
Odluke 2MRL zajedno sa uplatama
Odluke komisije za takmicenje KSS
Propozicije
Transfer period
Redovni prelazni rok - april
Redovni prelazni rok - septembar
Vanredni prelazni rok - seniori
Vanredni prelazni rok MK 1
Vanredni prelazni rok MK 2
Miscellaneous
Gallery
Contact
Public procurement
ћир
|
lat
search
ћир
|
lat
ћир
|
lat
Index
> Score Archive
Menu Archive
ARCHIVE BY SEASON
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
>> SENIOR MEN
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>> YOUNG PIONEER BOYS
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>> PIONEER BOYS
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>> CADET BOYS
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>> JUNIOR BOYS
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>> PRE-SENIOR MEN
>>
Results
>>
Results
>> YOUNG PIONEER GIRLS
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>> PIONEER GIRLS
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>> CADET GIRLS
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>>
Results
>> JUNIOR GIRLS
>>
Results
>>
Results
>>
Results
PIONEER BOYS/
1. round(1/8)
17.04.2021
3023
KK Vuk
:
KK Zarkovo
62 : 64
18.04.2021
18:45
Miloje Vasic (Kaludjerica) ( Dragoljuba Stojanovica 11 d)
3024
BKK Radnicki 2
:
KK Crvena Zvezda MTS 2
64 : 67
17.04.2021
11:15
Hala David Kalinic ( Milana Vukosa 44)
3025
SKK Zvezdara
:
KK Kolubara LA 2003
89 : 89
18.04.2021
12:45
Pavle Savic ( Koste Nadja 25)
3026
KK Sava
:
KK FMP
61 : 70
18.04.2021
14:00
Balon KK Sava ( Ljutice Bogdana 46)
3027
KK Beostyle
:
KK Flash
47 : 54
17.04.2021
18:30
Braca Jerkovic ( Stjepana Supanca 15)
3028
SKK Zvezdara 2
:
OKK Beograd
64 : 68
17.04.2021
15:50
Pavle Savic ( Koste Nadja 25)
3029
KK Cerak
:
KK Ras
56 : 56
17.04.2021
18:20
14. Oktobar ( Gocka 40)
3030
KK Zmaj
:
KK Novi Beograd 7
69 : 70
19.04.2021
21:00
Jovan Jovanovic Zmaj ( Mestroviceva 19)
2. round(1/8)
24.04.2021
3031
KK Zarkovo
:
KK Vuk
88 : 53
25.04.2021
20:00
Hala sportova Zarkovo ( Olimpijskih igara 14)
3032
KK Crvena Zvezda MTS 2
:
BKK Radnicki 2
78 : 54
26.04.2021
21:15
Basket Land ( Endija Vorhola 14)
3033
KK Kolubara LA 2003
:
SKK Zvezdara
87 : 83
24.04.2021
15:00
SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) ( Hilandarska BB)
3034
KK FMP
:
KK Sava
86 : 70
25.04.2021
19:30
Basket Land ( Endija Vorhola 14)
3035
KK Flash
:
KK Beostyle
61 : 57
24.04.2021
17:45
Bora Stankovic ( Paunova 19a)
3036
OKK Beograd
:
SKK Zvezdara 2
89 : 57
25.04.2021
16:30
Hala Radivoj Korac ( Zdravka Celara 12)
3037
KK Ras
:
KK Cerak
56 : 66
24.04.2021
18:30
Branko Copic ( Vidikovacki venac 73)
3038
KK Novi Beograd 7
:
KK Zmaj
76 : 60
26.04.2021
20:15
10. Gimnazija ( Proleterske Solidarnosti 1a)
to top