lat|eng
Насловна > Архива резултата
КАДЕТИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Визура1111094063630422
2.КК Земун119292781011720
3.КК Жарково11838507609019
4.КК Беко11749538757818
5.КК Торлак ОКК Београд11748647828218
6.КК Беовук 7211658167625417
7.ОКК Београд11568108001016
8.КК Флеш1147742843-10115
9.КК Рас 1147711843-13215
10.КК Житко Баскет1138873915-4214
11.БКК Раднички1129663883-22013
12.КК Младост11011587827-24011
69745 КК Визура : КК Рас 85 : 33
03.11.2020
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Дејан Живковић, Делегат: Мирољуб Јовановић
69746 КК Торлак ОКК Београд : БКК Раднички 83 : 59
31.10.2020
11:30
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Дејан Живковић, Делегат: Тијана Брнић
69747 КК Земун : КК Младост 73 : 56
02.11.2020
20:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Дејан Живковић, Делегат: Горан Радовановић
69748 КК Беовук 72 : ОКК Београд 66 : 61
18.03.2020
16:20
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Никола Младеновић, Павле Цветић, Делегат: Урош Чукић
69749 КК Флеш : КК Беко 100 : 89
31.10.2020
17:55
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Саша Крсмановић, Филип Конатар, Делегат: Михајло Костић
69750 КК Жарково : КК Житко Баскет 100 : 73
31.10.2020
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Бошковић, Дејан Живковић, Делегат: Александар Толић
69739 КК Визура : КК Торлак ОКК Београд 74 : 68
08.11.2020
16:00
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
69740 КК Беко : КК Жарково 80 : 89
07.11.2020
14:30
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Урош Чукић
69741 ОКК Београд : КК Флеш 97 : 83
07.11.2020
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Стеван Рашинац, Милош Јоксимовић, Делегат: Ђорђе Илић
69742 КК Младост : КК Беовук 72 39 : 63
08.11.2020
13:00
МОЦ Змај ( Аутопут Београд - Загреб 18)
Данило Петковић, Павле Шипка, Делегат: Стеван Радић
69743 БКК Раднички : КК Земун 55 : 86
08.11.2020
10:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Стеван Рашинац, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
69744 КК Рас : КК Житко Баскет 91 : 85
10.11.2020
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Михајло Костић
69733 КК Торлак ОКК Београд : КК Рас 73 : 51
23.01.2021
12:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Филип Младеновић, Немања Гојовић, Делегат: Никола Томић
69734 КК Земун : КК Визура 74 : 81
24.02.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Милош Јоксимовић, Делегат: Горан Радовановић
69735 КК Беовук 72 : БКК Раднички 75 : 54
23.01.2021
11:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Огњен Ћурчић, Петар Јанковић, Делегат: Зоран Нинков
69736 КК Флеш : КК Младост 55 : 43
23.01.2021
16:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Петар Јанковић, Милош Попић, Делегат: Михајло Костић
69737 КК Жарково : ОКК Београд 69 : 63
23.01.2021
18:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Никола Младеновић, Петар Јанкулоски, Делегат: Јован Чучуковић
69738 КК Житко Баскет : КК Беко 69 : 103
28.01.2021
21:40
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Душан Марчетић, Филип Конатар, Делегат: Михајло Костић
69727 КК Визура : КК Беовук 72 95 : 81
03.02.2021
21:15
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Горан Радовановић
69728 КК Торлак ОКК Београд : КК Земун 80 : 87
04.03.2021
20:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Мирољуб Јовановић
69729 ОКК Београд : КК Житко Баскет 67 : 66
30.01.2021
21:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Антоније Луковић, Делегат: Михајло Костић
69730 КК Младост : КК Жарково 33 : 76
29.01.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Марко Шошкић, Делегат: Горан Радовановић
69731 БКК Раднички : КК Флеш 66 : 70
30.01.2021
12:20
Хала Давид Калинић ( Станка Враза 44)
Александар Бошковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Никола Томић
69732 КК Рас : КК Беко 83 : 99
04.02.2021
21:45
Бранко Ћопић ( Видиковачки венац 73)
Немања Ковачевић, Предраг Несторовић, Делегат: Михајло Костић
69721 КК Земун : КК Рас 76 : 65
07.02.2021
20:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Несторовић, Александар Петровић, Делегат: Горан Радовановић
69722 КК Беовук 72 : КК Торлак ОКК Београд 83 : 71
07.02.2021
10:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Бојан Драшкић
69723 КК Флеш : КК Визура 62 : 83
07.02.2021
15:20
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Саша Крсмановић, Огњен Ћурчић, Делегат: Зоран Нинков
69724 КК Жарково : БКК Раднички 89 : 64
06.02.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Каличанин
69725 КК Житко Баскет : КК Младост 80 : 49
06.02.2021
10:30
Стари ДИФ ( Делиградска 27)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Слободан Тодоровић
69726 КК Беко : ОКК Београд 98 : 74
07.02.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Прица, Александар Петровић, Делегат: Александар Рашинац