lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/2.МРЛ Центар - Група А
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Мондо Баскет1211198477820623
2.КК Умка Џез1211191978413523
3.КК Еко Спорт12577957643117
4.КК Горица12579931007-1417
5.КК Веба Баскет1257892897-517
6.КК Гро-Баскет1257884936-5217
7.КК Церак12012669970-30112
8.КК Шутер (Екипа одустала)0000000
67833 КК Веба Баскет : КК Умка Џез 60 : 70
(16:26, 15:20, 17:10, 12:14)
03.10.2020
21:20
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Дејан Живковић, Срба Ерић, Делегат: Милан Кумбара
67834 КК Еко Спорт : КК Гро-Баскет 67 : 48
(10:17, 19:11, 12:14, 26:6)
07.10.2020
14:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Немања Илић, Лука Џомбић, Делегат: Тијана Брнић
67835 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Горица
01.01.2020
67836 КК Мондо Баскет : КК Церак 110 : 46
(29:9, 34:14, 24:9, 23:14)
03.10.2020
17:30
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Дамјан Ратковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Ненад Радосављевић
67837 КК Умка Џез : КК Церак 87 : 51
(26:10, 18:14, 24:11, 19:16)
10.10.2020
14:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Милош Попић, Хелена Маринковић, Делегат: Борко Павловић
67838 КК Горица : КК Мондо Баскет 73 : 78
(14:23, 15:26, 22:17, 22:12)
10.10.2020
18:00
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Немања Илић, Александар Лазић, Делегат: Бојан Драшкић
67839 КК Гро-Баскет : КК Шутер (Екипа одустала)
01.01.2020
67840 КК Веба Баскет : КК Еко Спорт 78 : 74
(20:13, 13:16, 13:13, 19:23, 13:9)
13.10.2020
19:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Милош Лукић, Душан Симић, Делегат: Синиша Шарбајић
67841 КК Еко Спорт : КК Умка Џез 50 : 54
(11:8, 17:17, 14:16, 8:13)
21.10.2020
20:25
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Немања Илић, Марко Богићевић, Делегат: Милена Главан
67842 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Веба Баскет
01.01.2020
67843 КК Мондо Баскет : КК Гро-Баскет 77 : 61
(25:14, 27:18, 12:18, 13:11)
17.10.2020
19:00
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Петар Јанковић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Јован Чучуковић
67844 КК Церак : КК Горица 68 : 88
(13:22, 18:20, 18:20, 19:26)
18.10.2020
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Никола Милосављевић , Вук Иванчевић, Делегат: Александар Толић
67845 КК Умка Џез : КК Горица 86 : 72
(26:21, 19:22, 19:12, 22:17)
23.01.2021
20:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Петар Јанковић, Александар Лазић, Делегат: Љиљана Перуничић
67846 КК Гро-Баскет : КК Церак 73 : 62
(16:19, 19:18, 20:17, 18:8)
25.10.2020
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Немања Илић, Стефан Милић, Делегат: Тијана Брнић
67847 КК Веба Баскет : КК Мондо Баскет 73 : 79
(22:15, 5:26, 18:18, 28:20)
24.10.2020
21:30
Спортски центар Врачар ( Сјеничка 1)
Милош Попић, Лука Џомбић, Делегат: Горан Радовановић
67848 КК Еко Спорт : КК Шутер (Екипа одустала)
01.01.2020
67849 КК Шутер (Екипа одустала) : КК Умка Џез
01.01.2020
67850 КК Мондо Баскет : КК Еко Спорт 64 : 61
(20:10, 16:17, 13:20, 15:14)
31.10.2020
17:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Петар Милановић, Срба Ерић, Делегат: Милена Главан
67851 КК Церак : КК Веба Баскет 56 : 86
(14:23, 15:23, 17:23, 10:17)
01.11.2020
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Лукић, Страхиња Стаменковић, Делегат: Јован Михаиловић
67852 КК Горица : КК Гро-Баскет 97 : 74
(20:16, 32:17, 20:19, 25:22)
01.11.2020
18:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Дејан Живковић, Момчило Лутовац, Делегат: Милан Кумбара