lat|eng
Насловна > Архива резултата
ОМЛАДИНЦИ/Регионална лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Астра14131102966336627
2.КК Борац Земун14131111181030127
3.КК Риверс БМ14104112391221124
4.КК Младеновац (-1)1477743850-10720
5.КК Борча (-1)1459661801-14018
6.КК Церак14212713913-20016
7.КК Шутер (-6)1459422531-10913
8.КК Умка Џез (-5)14113470792-32210
69853 КК Младеновац : КК Шутер СР 20 : 0
службени резултат
01.01.2021
69854 КК Астра : КК Борац Земун 83 : 66
28.04.2021
17:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
Милош Јоксимовић, Антоније Луковић, Делегат: Урош Чукић
69855 КК Риверс БМ : КК Умка Џез 98 : 57
24.01.2021
19:30
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марија Ћирић, Немања Гојовић, Делегат: Александар Тодоровић
69856 КК Церак : КК Борча 60 : 61
24.01.2021
17:20
Уједињене Нације ( Борова 8)
Милош Прица, Никола Младеновић, Делегат: Никола Томић
69857 КК Шутер : КК Борча 89 : 65
31.01.2021
13:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Лука Максимовић, Марко Пауновић, Делегат: Жељко Делић
69858 КК Умка Џез : КК Церак СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2021
69859 КК Борац Земун : КК Риверс БМ 96 : 80
31.01.2021
12:00
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Антоније Луковић, Александар Петровић, Делегат: Урош Чукић
69860 КК Младеновац : КК Астра 72 : 92
22.04.2021
20:20
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Огњен Ћурчић, Никола Ђокић, Делегат: Вукашин Курћубић
69861 КК Астра : КК Шутер СР 20 : 0
службени резултат
01.01.2021
69862 КК Риверс БМ : КК Младеновац 84 : 63
10.02.2021
20:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Огњен Ћурчић, Огњен Дабић, Делегат: Милан Тодоровић
69863 КК Церак : КК Борац Земун 53 : 90
03.02.2021
18:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Предраг Несторовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милан Тодоровић
69864 КК Борча : КК Умка Џез СР 20 : 0
службени резултат
01.01.2021
Лазар Костић, Филип Конатар, Делегат: Предраг Ђикановић
69865 КК Шутер : КК Умка Џез СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2021
69866 КК Борац Земун : КК Борча 85 : 63
07.02.2021
12:30
Саобраћајно техничка школа ( Цара Душана 262)
Павле Шипка, Петар Јанкулоски, Делегат: Милан Раденковић
69867 КК Младеновац : КК Церак 61 : 55
17.02.2021
20:15
Спортски центар (Младеновац) ( Вука Караџића 51)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Слободан Каличанин
69868 КК Астра : КК Риверс БМ 86 : 71
08.04.2021
17:00
Вук Караџић ( Таковска 41)
Александар Петровић, Марко Пауновић, Делегат: Слободан Каличанин
69869 КК Риверс БМ : КК Шутер 110 : 69
29.03.2021
19:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Марија Ћирић, Огњен Ћурчић, Делегат: Урош Чукић
69870 КК Церак : КК Астра 49 : 66
31.03.2021
17:20
Вук Караџић ( Таковска 41)
69871 КК Борча : КК Младеновац СР 0 : 20
службени резултат
01.01.2021
69872 КК Умка Џез : КК Борац Земун 52 : 67
14.02.2021
20:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Предраг Несторовић, Марко Пауновић, Делегат: Звездан Јанковић