lat|eng
Насловна > Архива резултата
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Слодес1110180864816021
2.КК Жарково119289478311120
3.КК Борац Земун1183909904519
4.КК Беко118387775512219
5.КК Земун11748337488518
6.КК Сава1165826855-2917
7.КК ИБЦ11568498341516
8.БКК Раднички1147787813-2615
9.ШКК Звездара1147711786-7515
10.КК Раднички (Обреновац)1129838897-5913
11.КК Младост1129661874-21313
12.ОКК Београд11110779875-9612
69981 КК Жарково : ШКК Звездара 83 : 54
31.10.2020
20:45
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Александар Бошковић, Дејан Живковић, Делегат: Александар Толић
69982 КК Беко : КК ИБЦ 68 : 71
02.11.2020
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Саша Крсмановић, Немања Кривокућа, Делегат: Александар Тодоровић
69983 КК Земун : КК Раднички (Обреновац) 78 : 72
04.11.2020
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Саша Крсмановић, Немања Кривокућа, Делегат: Горан Радовановић
69984 КК Борац Земун : БКК Раднички 85 : 76
04.11.2020
17:20
Граовац (Батајница) ( Краља Михајла Зетског 45)
Немања Кривокућа, Огњен Ћурчић, Делегат: Миодраг Цветковић
69985 КК Слодес : ОКК Београд 85 : 71
02.11.2020
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац
69986 КК Младост : КК Сава 55 : 104
01.11.2020
16:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Павле Шипка, Огњен Ћурчић, Делегат: Будимир Агатоновић
69987 КК Жарково : КК Беко 78 : 81
08.11.2020
21:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Немања Кривокућа, Предраг Несторовић, Делегат: Вукашин Курћубић
69988 ОКК Београд : КК Младост 63 : 70
07.11.2020
20:00
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Душан Марчетић, Милош Јоксимовић, Делегат: Зоран Нинков
69989 БКК Раднички : КК Слодес 56 : 64
08.11.2020
12:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Стеван Рашинац, Немања Кривокућа, Делегат: Ђорђе Илић
69990 КК Раднички (Обреновац) : КК Борац Земун 95 : 103
08.11.2020
16:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Душан Марчетић, Лука Међугорац, Делегат: Миодраг Алексић
69991 КК ИБЦ : КК Земун 85 : 78
24.03.2021
21:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
69992 ШКК Звездара : КК Сава 76 : 72
08.11.2020
16:15
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Данило Петковић, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Рашинац
69993 КК Беко : ШКК Звездара 89 : 59
25.01.2021
18:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Филип Конатар, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
69994 КК Земун : КК Жарково 70 : 74
23.01.2021
21:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Петар Крал, Петар Димић, Делегат: Горан Радовановић
69995 КК Борац Земун : КК ИБЦ 105 : 98
25.01.2021
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Никола Младеновић, Делегат: Александар Рашинац
69996 КК Слодес : КК Раднички (Обреновац) 84 : 54
24.01.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Душан Марчетић, Петар Димић, Делегат: Михајло Костић
69997 КК Младост : БКК Раднички 59 : 79
24.01.2021
14:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Филип Конатар, Делегат: Горан Радовановић
69998 КК Сава : ОКК Београд 77 : 74
24.01.2021
13:10
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Немања Гојовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Будимир Агатоновић
69999 КК Жарково : КК Борац Земун 104 : 85
30.01.2021
18:30
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Душан Марчетић, Предраг Несторовић, Делегат: Дарко Димитријевић
70000 КК Беко : КК Земун 75 : 62
30.01.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Прица, Антоније Луковић, Делегат: Вукашин Курћубић
70001 БКК Раднички : КК Сава 71 : 80
31.01.2021
12:20
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Александар Бошковић, Петар Јанковић, Делегат: Зоран Нинков
70002 КК Раднички (Обреновац) : КК Младост 86 : 69
31.01.2021
18:50
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Дамјан Ратковић, Хелена Маринковић, Делегат: Милена Главан
70003 КК ИБЦ : КК Слодес 55 : 71
31.01.2021
12:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Душан Марчетић, Марко Шошкић, Делегат: Александар Рашинац
70004 ШКК Звездара : ОКК Београд 71 : 69
31.01.2021
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Филип Младеновић, Никола Ђокић, Делегат: Вукашин Курћубић
70005 КК Земун : ШКК Звездара 61 : 56
10.02.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Немања Гојовић, Делегат: Горан Радовановић
70006 КК Борац Земун : КК Беко 86 : 80
08.02.2021
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Несторовић, Филип Конатар, Делегат: Слободан Каличанин
70007 КК Слодес : КК Жарково 80 : 73
21.03.2021
11:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Предраг Несторовић, Петар Јанковић, Делегат: Александар Кнежевић
70008 КК Младост : КК ИБЦ 57 : 79
08.02.2021
20:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Горан Радовановић
70009 КК Сава : КК Раднички (Обреновац) 68 : 63
06.02.2021
16:30
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Милош Прица, Предраг Несторовић, Делегат: Александар Рашинац
70010 ОКК Београд : БКК Раднички 87 : 85
06.02.2021
15:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Лука Максимовић, Филип Конатар, Делегат: Никола Томић