lat|eng
Насловна > Архива резултата
ЈУНИОРИ/Квалитетна лига
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Слодес1110180864816021
2.КК Жарково119289478311120
3.КК Борац Земун1183909904519
4.КК Беко118387775512219
5.КК Земун11748337488518
6.КК Сава1165826855-2917
7.КК ИБЦ11568498341516
8.БКК Раднички1147787813-2615
9.ШКК Звездара1147711786-7515
10.КК Раднички (Обреновац)1129838897-5913
11.КК Младост1129661874-21313
12.ОКК Београд11110779875-9612
70011 КК Жарково : КК Младост 75 : 50
14.02.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош З. Димитријевић, Антоније Луковић, Делегат: Слободан Каличанин
70012 КК Беко : КК Слодес 60 : 63
13.02.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Јоксимовић, Дамјан Ратковић, Делегат: Бојан Драшкић
70013 КК Земун : КК Борац Земун 89 : 59
17.02.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош З. Димитријевић, Лука Максимовић, Делегат: Горан Радовановић
70014 КК Раднички (Обреновац) : ОКК Београд 81 : 78
14.02.2021
18:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Петар Јанковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Јован Чучуковић
70015 КК ИБЦ : КК Сава 72 : 75
18.02.2021
16:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Павле Шипка, Антоније Луковић, Делегат: Вукашин Курћубић
70016 ШКК Звездара : БКК Раднички 73 : 74
14.02.2021
16:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Стеван Рашинац, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац
70017 КК Борац Земун : ШКК Звездара 75 : 72
22.02.2021
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Огњен Ћурчић, Марко Пауновић, Делегат: Ђорђе Илић
70018 КК Слодес : КК Земун 75 : 65
21.02.2021
16:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Никола Ђокић, Филип Конатар, Делегат: Ђорђе Илић
70019 КК Младост : КК Беко 66 : 92
22.02.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Предраг Несторовић, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
70020 КК Сава : КК Жарково 68 : 93
20.02.2021
15:20
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Данило Петковић, Марко Богићевић, Делегат: Дарко Димитријевић
70021 ОКК Београд : КК ИБЦ 69 : 86
20.02.2021
13:20
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Милош Прица, Лука Максимовић, Делегат: Слободан Тодоровић
70022 БКК Раднички : КК Раднички (Обреновац) 82 : 72
20.02.2021
20:10
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Лука Максимовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Слободан Каличанин
70023 КК Жарково : ОКК Београд 79 : 76
28.02.2021
18:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Милош З. Димитријевић, Марија Ћирић, Делегат: Урош Чукић
70024 КК Беко : КК Сава 90 : 69
28.02.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марија Ћирић, Антоније Луковић, Делегат: Александар Кнежевић
70025 КК Земун : КК Младост 95 : 64
28.02.2021
19:30
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Предраг Несторовић, Делегат: Бојан Драшкић
70026 КК Борац Земун : КК Слодес 62 : 58
26.03.2021
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Павле Шипка, Милош З. Димитријевић, Делегат: Слободан Каличанин
70027 КК ИБЦ : БКК Раднички 69 : 78
28.02.2021
13:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Александар Бошковић, Предраг Несторовић, Делегат: Ђорђе Илић
70028 ШКК Звездара : КК Раднички (Обреновац) 75 : 72
27.02.2021
14:35
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Прица, Стеван Рашинац, Делегат: Александар Рашинац
70029 КК Слодес : ШКК Звездара 70 : 56
10.03.2021
11:00
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Огњен Ћурчић, Антоније Луковић, Делегат: Михајло Костић
70030 КК Младост : КК Борац Земун 58 : 68
08.03.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Антоније Луковић, Делегат: Горан Радовановић
70031 КК Сава : КК Земун 74 : 84
07.03.2021
14:45
Балон КК Сава ( Љутице Богдана 46)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Ђорђе Илић
70032 ОКК Београд : КК Беко 61 : 78
06.03.2021
15:50
Хала Радивој Кораћ ( Здравка Челара 12)
Александар Бошковић, Немања Гојовић, Делегат: Зоран Нинков
70033 БКК Раднички : КК Жарково 57 : 68
07.03.2021
15:00
Хала Слободан Пива Ивковић (Раднички) ( Војводе Шупљикца 31)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Тијана Брнић
70034 КК Раднички (Обреновац) : КК ИБЦ 89 : 93
07.03.2021
20:30
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Душан Марчетић, Немања Кривокућа, Делегат: Миодраг Алексић
70035 КК Жарково : КК Раднички (Обреновац) 83 : 80
12.03.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Лука Максимовић, Милош Јоксимовић, Делегат: Михајло Костић
70036 КК Беко : БКК Раднички 80 : 66
14.03.2021
12:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Никола Стошић, Милош Јоксимовић, Делегат: Александар Тодоровић
70037 КК Земун : ОКК Београд 75 : 51
17.03.2021
21:45
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Душан Марчетић, Павле Шипка, Делегат: Ненад Радосављевић
70038 КК Борац Земун : КК Сава 93 : 94
15.03.2021
15:20
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Јоксимовић, Филип Конатар, Делегат: Урош Чукић
70039 КК Слодес : КК Младост 74 : 51
13.03.2021
14:20
Хала Слодес ( Борска 92ф)
Антоније Луковић, Предраг Несторовић, Делегат: Ђорђе Илић
70040 ШКК Звездара : КК ИБЦ 60 : 59
14.03.2021
14:20
Павле Савић ( Косте Нађа 25)
Милош Прица, Огњен Ћурчић, Делегат: Александар Рашинац