lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/1. МРЛ Центар - Плеј Оф
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Житко Баскет141221195105114426
2.КК Беко14122125090934126
3.КК Борац 2015 (Лазаревац)1495111697114523
4.КК Земун1495114510608523
5.КК Жарково146810569896720
6.КК Риверс БМ146811471181-3420
7.КК Борча141138791312-43315
8.КК Раднички (Обреновац)1411310011316-31515
71913 КК Житко Баскет : КК Земун 85 : 71
(25:16, 20:25, 22:15, 18:15)
20.02.2021
13:30
Спортски центар Кошутњак - велика сала ( Кнеза Вишеслава 72 )
Александар Бошковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Урош Чукић
71914 КК Риверс БМ : КК Жарково 56 : 72
(16:12, 14:23, 14:22, 12:15)
21.02.2021
16:00
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Драган Јаковљевић, Петар Димић, Делегат: Миодраг Алексић
71915 КК Раднички (Обреновац) : КК Борац 2015 (Лазаревац) 60 : 77
(12:12, 15:23, 19:18, 14:24)
21.02.2021
15:20
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Милош Ђурђић, Милош Прица, Делегат: Никола Шошкић
71916 КК Борча : КК Беко 51 : 116
(20:27, 14:38, 12:28, 5:23)
20.02.2021
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Марија Ћирић, Немања Гојовић, Делегат: Ђорђе Илић
71917 КК Земун : КК Беко 65 : 82
(16:18, 15:14, 16:25, 18:25)
01.01.2021
71918 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Борча 80 : 57
(19:3, 17:25, 25:15, 19:14)
28.02.2021
18:00
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Лука Максимовић, Александар Петровић, Делегат: Предраг Ђикановић
71919 КК Жарково : КК Раднички (Обреновац) 87 : 82
(23:26, 23:15, 22:20, 19:21)
27.02.2021
20:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Драган Јаковљевић, Стеван Гуџулић, Делегат: Милан Тодоровић
71920 КК Житко Баскет : КК Риверс БМ 104 : 93
(22:24, 31:29, 33:10, 18:30)
01.01.2021
71921 КК Риверс БМ : КК Земун 84 : 92
(19:25, 26:12, 14:27, 25:28)
28.03.2021
16:20
Хала Визура ( Тошин Бунар 224а)
Саша Крсмановић, Никола Ђокић, Делегат: Милан Тодоровић
71922 КК Раднички (Обреновац) : КК Житко Баскет 92 : 103
(14:22, 26:30, 27:28, 25:23)
01.01.2021
71923 КК Борча : КК Жарково 49 : 83
(7:17, 18:21, 11:22, 13:23)
06.03.2021
16:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Милош Прица, Павле Цветић, Делегат: Александар Тодоровић
71924 КК Беко : КК Борац 2015 (Лазаревац) 82 : 57
(21:18, 20:18, 21:15, 20:6)
01.01.2021
71925 КК Земун : КК Борац 2015 (Лазаревац) 82 : 77
(17:18, 23:12, 24:22, 18:25)
01.01.2021
71926 КК Жарково : КК Беко 66 : 88
(14:20, 16:17, 18:23, 18:28)
01.01.2021
71927 КК Житко Баскет : КК Борча 93 : 79
(27:26, 27:21, 18:17, 21:15)
01.01.2021
71928 КК Риверс БМ : КК Раднички (Обреновац) 98 : 84
(29:29, 20:28, 24:15, 25:12)
01.01.2021
71929 КК Раднички (Обреновац) : КК Земун 78 : 98
(24:23, 14:19, 21:31, 19:25)
06.03.2021
15:15
Хала спортова (Обреновац) ( Краља Александра И 63)
Никола Ђокић, Никола Благојевић, Делегат: Слободан Каличанин
71930 КК Борча : КК Риверс БМ 85 : 93
(22:24, 18:29, 27:19, 18:21)
01.01.2021
71931 КК Беко : КК Житко Баскет 78 : 77
(25:26, 20:17, 19:18, 14:16)
27.02.2021
18:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Вукашин Курћубић
71932 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Жарково 67 : 59
(22:21, 9:9, 14:13, 22:16)
01.01.2021