lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/1.МРЛ Центар - Група Б
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.КК Беко109186065320719
2.КК Борац 2015 (Лазаревац)10737617293217
3.КК Жарково10557527351715
4.КК Земун1055732798-6615
5.КК Астра1046757785-2814
6.КК Визура10010675837-16210
67803 КК Земун : КК Жарково 61 : 85
(16:21, 12:15, 16:33, 17:16)
26.10.2020
15:00
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Антоније Луковић, Милош Јоксимовић, Делегат: Милан Тодоровић
67804 КК Астра : КК Борац 2015 (Лазаревац) 86 : 68
(19:15, 25:14, 20:15, 22:24)
25.10.2020
11:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Петар Димић, Филип Конатар, Делегат: Светлана Миладинов
67805 КК Беко : КК Визура 88 : 66
(23:17, 27:11, 21:20, 17:18)
27.10.2020
21:20
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Лука Максимовић, Огњен Ћурчић, Делегат: Предраг Ђикановић
67806 КК Земун : КК Астра 94 : 82
(22:14, 16:23, 28:17, 28:28)
01.02.2021
21:50
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Филип Младеновић, Никола Благојевић, Делегат: Никола Томић
67807 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Беко 83 : 74
(27:23, 16:19, 25:18, 15:14)
01.11.2020
20:15
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Александар Бошковић, Небојша Перовић, Делегат: Ђорђе Илић
67808 КК Жарково : КК Визура 100 : 61
(23:16, 29:13, 20:14, 28:18)
02.11.2020
14:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марија Ћирић, Марко Пауновић, Делегат: Александар Тодоровић
67809 КК Астра : КК Жарково 63 : 65
(15:20, 21:14, 15:22, 12:9)
09.02.2021
21:30
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Огњен Ћурчић, Никола Ђокић, Делегат: Милан Тодоровић
67810 КК Беко : КК Земун 85 : 56
(25:14, 31:12, 11:18, 18:12)
07.11.2020
17:00
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Огњен Ћурчић, Предраг Несторовић, Делегат: Зоран Божовић
67811 КК Визура : КК Борац 2015 (Лазаревац) 69 : 72
(12:8, 20:22, 17:22, 20:20)
10.02.2020
18:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Лука Максимовић, Лазар Костић, Делегат: Никола Шошкић
67812 КК Земун : КК Визура 78 : 76
(25:11, 22:22, 19:19, 12:24)
06.12.2020
19:15
Хала Пинки ( Градски парк 2)
Милош Ђурђић, Александар Петровић, Делегат: Жељко Делић
67813 КК Астра : КК Беко 60 : 81
(10:26, 18:18, 15:19, 17:18)
07.02.2021
20:30
Хала Шумице ( Устаничка 125/И)
Саша Крсмановић, Никола Ђокић, Делегат: Никола Томић
67814 КК Жарково : КК Борац 2015 (Лазаревац) 70 : 80
(28:17, 15:26, 19:15, 8:22)
12.02.2021
19:00
Хала спортова Жарково ( Олимпијских игара 14)
Марија Ћирић, Огњен Дабић, Делегат: Урош Чукић
67815 КК Беко : КК Жарково 91 : 67
(20:11, 33:21, 23:23, 15:12)
15.01.2021
21:15
Хала Падинска Скела ( Дејана Смиљковића 121)
Александар Бошковић, Лазар Костић, Делегат: Вукашин Курћубић
67816 КК Визура : КК Астра 66 : 88
(20:25, 21:23, 13:22, 12:18)
03.02.2021
19:30
Хала Визура Спорт ( Цара Душана 105)
Марија Ћирић, Огњен Дабић, Делегат: Слободан Каличанин
67817 КК Борац 2015 (Лазаревац) : КК Земун 85 : 69
(27:19, 23:18, 9:15, 26:17)
28.01.2020
19:15
СРЦ Колубара - Нова хала (Лазаревац) ( Хиландарска ББ)
Милош Прица, Павле Цветић, Делегат: Предраг Ђикановић