lat|eng
Насловна > Архива резултата
СЕНИОРИ/2. МРЛ Центар - Плеј Оф
РБ Екипа Одиг. Поб. Пор. Кош + Кош + Раз. Бодови
1.ШКК Звездара14122106989117826
2.КК Флеш1410410819988324
3.КК ИБЦ1410410319419024
4.КК Мондо Баскет149510489737523
5.КК Умка Џез147710411045-421
6.КК Еко Спорт14311821882-6117
7.КК Горица1431110301237-20717
8.КК Чубура142129621116-15416
72029 КК Мондо Баскет : КК Чубура 68 : 57
(20:16, 20:15, 12:14, 16:12)
23.03.2021
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Петар Јанковић, Дамјан Ратковић, Делегат: Александар Толић
72030 КК Умка Џез : КК Флеш 77 : 83
(22:23, 18:13, 21:27, 16:20)
28.02.2021
20:20
Спортски центар Партизан ( Милорада Проте Павловића 54)
Милош Лукић, Александар Грчић, Делегат: Горан Радовановић
72031 КК Еко Спорт : КК ИБЦ 46 : 54
(8:12, 13:6, 15:15, 10:21)
02.03.2021
21:15
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Дејан Живковић, Марко Богићевић, Делегат: Бојан Драшкић
72032 КК Горица : ШКК Звездара 76 : 100
(20:25, 17:32, 22:21, 17:22)
28.02.2021
13:20
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Немања Илић, Петар Јанкулоски, Делегат: Тијана Брнић
72033 КК Чубура : ШКК Звездара 66 : 83
(14:20, 20:21, 22:22, 10:20)
01.01.2021
72034 КК ИБЦ : КК Горица 102 : 71
(22:19, 25:21, 24:18, 31:13)
17.03.2021
21:20
Вељко Дугошевић ( Милана Ракића 41)
Дејан Живковић, Михајло Гаврилоски, Делегат: Ненад Радосављевић
72035 КК Флеш : КК Еко Спорт 64 : 55
(19:19, 13:13, 17:10, 15:13)
17.03.2021
20:50
Бора Станковић ( Паунова 19а)
Милош Лукић, Дамјан Ратковић, Делегат: Александар Вранеш
72036 КК Мондо Баскет : КК Умка Џез 76 : 78
(21:19, 18:17, 20:20, 10:13, 7:9)
01.01.2021
72037 КК Умка Џез : КК Чубура 65 : 69
(13:17, 19:17, 21:24, 12:11)
17.04.2021
16:00
Шутер арена (Сремчица) ( Шумске економије 17)
Стефан Дојчиновић, Душан Симић, Делегат: Ненад Радосављевић
72038 КК Еко Спорт : КК Мондо Баскет 56 : 63
(18:12, 15:17, 11:18, 12:16)
01.01.2021
72039 КК Горица : КК Флеш 89 : 93
(23:21, 23:29, 19:16, 24:27)
14.03.2021
15:30
Балон Клуб Стефан (Сремчица) ( Капетана Дерока бб)
Петар Јанковић, Лука Џомбић, Делегат: Бојан Драшкић
72040 ШКК Звездара : КК ИБЦ 69 : 61
(13:12, 27:13, 14:21, 15:15)
01.01.2021
72041 КК Чубура : КК ИБЦ 74 : 76
(17:24, 21:17, 21:17, 15:18)
01.01.2021
72042 КК Флеш : ШКК Звездара 46 : 74
(9:13, 14:25, 5:18, 18:18)
01.01.2021
72043 КК Мондо Баскет : КК Горица 107 : 68
01.01.2021
72044 КК Умка Џез : КК Еко Спорт 74 : 54
(24:12, 12:16, 18:11, 20:15)
01.01.2021
72045 КК Еко Спорт : КК Чубура 70 : 47
(10:8, 12:14, 23:21, 25:4)
11.04.2021
12:20
Балон Мајдан ( Козјачка 3-5)
Петар Милановић, Ђорђе Маринков, Делегат: Небојша Лазаревић
72046 КК Горица : КК Умка Џез 71 : 84
(14:19, 18:22, 25:23, 14:20)
01.01.2021
72047 ШКК Звездара : КК Мондо Баскет 85 : 78
(30:13, 20:23, 19:24, 16:18)
16.03.2021
21:20
Бранко Радичевић (Батајница) ( Браће Михаиловић-Трипић 2)
Петар Јанковић, Александар Грчић, Делегат: Милан Кумбара
72048 КК ИБЦ : КК Флеш 87 : 73
(22:16, 25:19, 23:14, 17:24)
01.01.2021